Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesómnak egy '97-es hatosa volt,azon én is át akartam alakítani neki,mert így szebb.De közben eladta.Csakhogy eddig én azt gondoltam,hogy az a tartó vasból van.De nemrégen a kilences fórumon az egyik srácnak letört a vége,és én onnan tudtam meg,hogy az valami alu ötvözet,vagy mi,de nem vas.Mert egyébként nagyon egyszerű lenne átalakítani,csak hát az alut problémásabb hegeszteni.Hogy aztán a hatosokon is aluból van e azt nem tudom,de akkor gondolom,hogy az is az.
Tudna nekem tanácsot adni valaki hogyan kell helyesen és szépen döntögetni-borítgatni a motort kanyarokban?
Próbálkoztam rengeteget a hétvégén,de valamiért nem az igazi!Még nem éri a térdem az aszfaltot!
Gondolat olvasó vagy pont akartalak kérni,hogy nem-e raknál fel képet róla de megelőztél köszi amúgy .
Csak érdeklődöm,mert sztem jobban nézne ki így az enyém is. Nekem nem tetszik ez a merevítő megmondom a frankót. Lehet,hogy át variálom majd de igazából nagyon nem akarom, mert jövőre le szeretném cserélni egy 04-es 636-ra legalább is ez a cél.
Szevasztok srácok!
Az enyémen /F-es modell 2002-től/ már gyárilag van úgy,hogy az a merevítés nincs rajta,mint pl. a Tiéden.
9363 lenne 1 kérdésem még pedig az,hogy a fej idomot merevítő vasat azt te át alakítottad vagy ez gyári a 9-eseknél.
Akkor várom a más jellegű dolgokat attika87
Ez csak szerintem,de lehet Ő mást is lát!
Ja hogy millés óra van benne azt hittem,hogy más jellegű dologról van szó.
Ebből.
attika87 nem régiben írtad 1 képem hozzászolásánál,hogy a moci biztos nem EU-s ezt miből láttad?
karbiszinkron ugy 1,5 óra, szelephézag az kb fél nap, főleg ha sokat kell szórakozni.
Nem nem vertek át crazy pont azt szeretném elkerülni azzal,hogy titeket megkérdezlek.

Szóval azt mondod basi2,hogy kb 4 óra szelep hézag beállitás a karbi szinkron meg kb ha jól tudom 2-3 óra..... vagy kevesebb?
Jólvan köszönöm
Sárvédő majd lehet télen kell csak!
Utánanézek holnap!
Szevasz basi!
Lenne megint egy kérdésem
üléspúp az enyémre van?
2000-res
mé átvertek
Ha csak ellenőrízni kell a szelephézagot akor két óra ha állítani is kell akkor kicsit több!
Jójestét valaki meg tudja nekem PONTOSAN mondani,hogy időbe mennyi a szelephézag + a karbi szinkron FONTOS lenne. Köszönöm
1,5 liter ráment a mocira? Most szeretnék venni 05-06 ninját, de ha nem találok zöldet át lesz festve
hát gyönyörűnek nem mondanám mert 2szer lecsuktam és csak össze van hegesztve! de azért kösz!
ezt kb 100 ba csinálták volna, de nekem ismerős csinálta sokkal olcsóbban és sokkal szarabbúl!

a festék maga 5-6e/dl
Igazi művészi fotók
Engem viszont ma nyakon csípett a zuhi, tiszta mocsok lett a zöldség
És netán ezt a mocit ismeri valaki? -- Női tulajdonos, ringen ment vele idomszettel.

Köszi az infót ha van!