Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 70 ért vettem a hullámosat párban.zx 10.bontott,hibátlan
Nem mertem használtat venni mert ki tudja ,hogy milyen ez a biztos mert új. Ha meg kérlek le fényképezed nekem,hogy hogy van felrakva az első fék oil tartálya kb 3 oldalról. Köszike
nekem is cserélni kellett, mert egy kicsit hullámos lett . nézegettem rá hullámost. de inkább vettem rá egy gyárit használtba. 30ba-fáj.
Igazából hullámost akartam de a Kawa kereskedésbe csak verseny tárcsa volt csupán csak 110.000/db asszem a Louisnál meg a hullámos 80-90 -asszem mondom akkor marad ez 56,000 ft/db- ért.
Sztem bezi jó ahhoz képest,hogy nem nagy márka a Louis legalább is azt mondják,hogy nem az. Sok mindentől meg mentett már.
kicsit oldschool-os, olyan mintha valami régi z, vagy zxr tárcsa.
Szevasztok,szép estét Kawás barátaim!
Hát igen az első tárcsák azok full ujjak Louisos, mert az enyém pötyet elkopott mikor levette a szerelő és megfogta 2 oldalt a közepe a szegecseknél vagy mi az szét estek én így jártam vele kékes meg Mátrába mondta is a szerelő,hogy isteni csoda hogy nem maradtam ott valahol
használt, hibátlan, + tengely, ergo minden ami a beépítéshez kell!

LX
az első tárcsák miről vannak? mert nem gyári az tuti.
Kérlekszépen az én drágaságom 2001-es évjárat. Miért?
ugyi-ugyi....
hanyas évjárat a tiéd?
Tudom,hogy nem lesz baja csak idegesít,hogy nem ejti vissza a fordulatot ahogy kell és hülye hangja van úgy legalább is nekem nem tetszik. De az tuti hogy gyertya csere után olyan egyenletesen jár nem úgy egy traktor már nem zakatól.
ha nem nagyon ciripel akkor nem lesz baja...karbiszinkron nagyon nem tud neki ártani...nem 2ütem
Hát eddig gyertya csere megvolt azt megoldottam bratyommal de a szelep hézag meg a szinkron az még kell de majd csak füzi után ezért nem is használom a vasat nehogy baja legyen szegénykémnek .
ez mit tartalmaz pontosan?kpl kuplung?új- használt-milyen?
emil ment..
géped hogy áll? szerviz megvolt?
Nem baj lenyúlom majd azt is csak nehogy arra járjak aztán kicseréljem az enyémmel . . .
Ja ha lehet akkor nagy felbontású kép legyen tudod egy kis extra kívánság .
várjál még ne lopj képet, mert mostanában szórakoztam még egy kicsit vele és alakult még ide oda a gép......annyit ígérek odabasz majd a kis ződufó
attika87 már van a moccádról képem,mert most nyúltam egyet de eddig nem volt ezért nincs benne. A következő vidit úgy tervezem,hogy ebben a topikban lévő úriemberek mociját fogom felhasználni mindenkijét egytől egyig .
karugyintezes@freemail.hu
álmodd meg mennyire van válság,de ugy hogy én is a válságban lakom
ezt a gyorsaságot... őszintén szólva nem tudom.. csak ma jutott eszembe hogy ott figyel a polcon, és el kellen adni.. (válság van.. ) ha valóban érdekel, akkor biztos meg tudunk egyezni...

LX
vifilkoszter?
Sziasztok,

ha valaki pályázik (de akár utcára is..) és '03-'04-es 636-osa van, annak van eladó "csúszókuplungom".. A '05-ös modellét bele lehet építeni! (gányolás nélkül..)

LX
Hallod Go miaz hogy a videódban nincs benne az én vasam?
Egyébként meg a gyerek ott baszta el hogy suzukit vett! szóval ő a hibás!