Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek ez a főfékhenger jó lenne a mocimra? Nagyon gatya az elsőfékem és valamit lépnem kell. Gondoltam akkor már veszek rá radiális főfékhengert. Vagy esetleg valaki tud eladót?
köszi 9363 meg mindenki másnak aki megdicsérte

Ezen sajnos nem olyan egyszerű mint a 9-eden volt hogy csak csavarozni kell! Itt a lámpa a régihez volt felfogadva, a régi egybe van önte tehát egy helyen vágni kellett! De jólett nagyon!
Igazából én is úgy tudtam,hogy 8Ah-ás van benne mert a régi nekem az volt.
nem azt mondtam hogy hazudsz Én csak azt fejtettem ki amit én tudok a service manual szerint 8 Ah Az enyémbe amúgy 9Ah-ás van
köszönöm.
Ilyen tartállyal vettem de ez kicsit kicsi, mert én is oda hordom a mocit szervizeltetni a Motorsprintbe és a Szerelő alias Borsó Tibi azt mondta.
De attól függetlenül megköszönöm hogy meg kérdezed nekem .

Janou84 nekem ezt mondták ha hazudok akkor csak utánuk teszem de amúgy nem lesz baja a 12Ah-tól könnyebben indul, mert erősebb az aksi sztem.
Én a Service Manual-t néztem abban 8Ah van...
Fehérváron a Motor Sprintben kapsz! Igaz hogy univerzális meg KICSI !
Egyébként megnézem a haverom bontójában hátha akad neki egy pár forintért!
Hétvégén megyek hozzá aztán majd jelentkezem!
Addíg összeragaszthatod!
Basi2 vennék én másikat de honnan majd 1 éve hajtom 1 csomó bontót felhívtam nincs a Kawánál meg horibilis összegért adják.

campos én 12V 12Ah -at vettem a Kawánál ezt nézték a prospektusba gyárinak.
A gyári 12V 8Ah
Vegyél másikat!
Lehet hogy nem véletlenül adták egy ezresért!
üdv!
Asszem aksi vásárlás előtt állok. Hány amperosat kíván a zx 6r ?
köszi
Sztem is jobb lett a moci LieBiNG .

Képzeljétek,hogy jártam vettem használtan egy első fék oil tartályt amit régóta hajtok nem volt nagy összeg 1000Ft+posta költség de mikor ideért látom ám,hogy a csöcs félig el van törve egy kicsit lehangolt. Igazából van nekem ragasztó pisztolyom ez olyan,hogy egy rudat kell beletolni és amikor meleg akkor jön ki belőle a dzsuva sztetek megfogja és biztonságos lehet hosszú távon ?
Fasza lett SpilerKoma Ügyes vagy, én mindig is mondtam
Sokkal szebb lett!
Csak pár kép gyorsan!
Milyen volt és milyen lett!
Igen festés nélkül annyi! Fehér szinbe kapod!
délelöt folyamán rakok fel képet!
16,8 mint szárazon, festés nélkül, sarlangosan?
16.800 ft
Már fentvan a gépen, holnap csinálok képet róla!
Most sokkal szebb a hátulja, sportosabb és kecsesebb
De munka van vele, nem csak felcsavarozod!
Hát me koppintották biztos a Kawáról azé egyforma , ,
egyébként nem akarok hülyeséget mondani de múltkor nézegettem egy busát.... esküszöm ugyanaz a fékmunkahenger van azon is rajta mint a zx6-9r en. 6 dugattyús tokyco pár. mekkora lol
jaaaa.az más.akkor kussoltam
nekünk az a baj a tárcsa olyan mint a levesestányér, crazy-nek meg full egyenes... ez volt az utcsó széria ezzel a tárcsával ha jól tudom..
féknyereg alá 10mm es távtartó,10milivel hosszabb csavar(gsxr)
És rá ment a 636-ra vagy kellet valami át alakittást eszközölni gondolom akkor más a féknyereg,munkahenger stb,stb