Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

menyi volt az undertail? lehet én is beújítok egyet.
Azért én tudnák mit csinálni a sráccal hidd el. 1-2 pofon aztán még többet is adna vissza mint amennyit adtam a köcsög anyját az ilyennek .
"velem" helyett "vele"
ha végig tagad úgyse tud velem mit csinálni. azt mondja hogy én sem tudtam, nekem jó volt, stb, stb....most majd lesz még egy buta ember aki beugrik neki.
meg kell kérni szépen az eladót hogy legyenszíves visszadni a pénzt.
1 évvel ezelőtt hirdették a motort. ugyanilyen állapotban csak váltó éppen nem volt benne. kicserélték, de talán még igy is fos.kb 1 hónapja vette a gyerek, itt sírt hogy neki hayabusája lesz...hát lett...inkább egy 12es..
Mert mi történt vele?
Hát a faszikám hogy beszopta ezzel a hayabusával. még emlékszem amikor fotógalériákat rakott fel hogy "ez lesz az én vasam" meg minden. én már akkor mondtam hogy blokk töbször volt széthúzva mint nekem a flippes telefonom.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
ezért nem szabad beleugrani tudatlanul mindenbe.
Hello Basi
Megérkezett az undertail!
Köszi mindent mégegyszer!
Ez a szar lehagyja a végét?
Tehát: napszemüveg .
Aki jönne, ide irogasson és lebeszéljük a részleteket.

Kawasaki-s összeröffenés:
Mi Örségbe megyünk a Vadása-tóhoz.
Akinek van kedve csatlakozzon.
Bp-200km. Nyugati határtól nem messze.
Indulás 8 körül, tele tank, út: BP-Fehérvár-8-as.
Fürdőgatya,törülköző,napszem
Pereckirály hétvégén láttalak debrecenben........ merre gurulgattál?
Hétvégén egy kawasakis összeröffenést nem tudunk csinálni akik így kb Debrecen-nyíregyháza környékén laknak?
Fel-le, a lánc alsó és felső széleitől 35mm.
Vagy láncszakadás lesz. Egyenetlen nyúlás meg tutira.
Ez a helyes sorrend szelep hézag és utána szinkron ,mert akkor nem engedem magam megvezetni a szerelő által.
villán van 5 kis vonal, meg van azon a négyzeten is 5!beállítod mondjuk a 2-esre mindkét felét és már készen is van az egyenes futás, a lánc meg föl le kb 1centit mozogjon, amit szintén a kis négyzettel és a csavarra tudod beállítani!
Szevasz Go!
Szinkron lesz! De elötte szelephézagot állítassál és utánna szinkron!
Pénz pont ma jött meg! Ha vmi érdekel akkor irj nyugotan!
Szasztok
Janou84 nem kell azt a kurva kerék kiszedést bonyolittani csavar le, tengely ki kerék ki a villából és ugyan így visszafelé oszt ennyi legalább is én így csináltam és még is jó.

LieBiNG az mitől van,hogy csettenik így is gyertya csere után is? ( a lóvét megkaptad?) Viszont most bazira észre lehet venni,hogy kell szelep hézag meg karbi szinkron.
Elvileg pontosan be kellene állítani hogy ne kotyogjon, egyensfutás fasza leszen, lánc ne lógjon, fék fogjon stb.
Miaz hogy nem tudod visszarakni, hogy jó legyen?
Sziasztok!
Nem tudtok egy olyan megbízható helyet Dunaharasztihoz közel ahova elvihetném a motoromat hogy helyrehozzák a gumimat? Vulkanizálni kellene vagy mi... Csak ha én leszedem a kereket utánna nem tudom visszarakni úgy hogy jó is legyen
na...király grat a rendszámhoz!

széles utat!na meg jó kanyargósat
Igazad volt!

12000 + 450 +4500
okmányok + matrica + rendszám

Csak kellett még fizessek üzembentartói miatt 18 ezret de így fele annyi a biztosításom
Az már lerendezve hála istennek
ha minden okés akkor ott egyből rá a matrica és viheted is.jah...biztosítás....
Hm.... remélem nem b*sznak át a hivatalnokok

És rendszámot mindjárt adják, vagy valamikor be kell érte menni?