Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

festéket lopta fényezőt meg 2 hétig pipázta
Mennyiert fujattad le, ha megkerdezhetem? Egyebkent gyonyoru!
Lamborghini Gallardo Orange
Kösziii Perec: Milyen színű most a mocid?
szerintem ez egy zx6os!


Sziasztok!

Nem ismeri valaki ezt a motort? --
http://www.hasznaltauto.hu/2352423

Köszi!
Igen Joe, ne haragudj de nem úgy jöttek össze a dolgok! Teljesen kiment a fejemből a Leo VInce. Utána jártam az összekötőnek, hogy az mennyibe kerülne, és most nem volt +10-15 ezrem. Inkább elmotorozom gyári kipuffal!

Azért nagyon köszönöm a segítséget!
nem hittá a kipu miatt
hülyjlye.
Eszméletlen jó. Nagyon tuti.
sziasztok lehet hülyének néztek de amikor elmentem motorozni földönkívülivel találkoztam. itt van néhány kép hogy bebizonyítsam
hhmm.. igaz..

LX
nem megy a ventillátorom!
Megvan a gond! Ami a gyújtáskapcsolótól jön le kábel...az van megtörve valahol, mert ha elkezdem mozgatni, vagy törögetni, akkor elmegy ill. visszajön a világítás. Dehát most túl jó idő van ahhoz, hogy kábelezéssel töltsem a délután.

MIndenkinek köszönöm szépen a segítséget
lehet egyszerű biztosíték probléma mert lehet hogy P állásba máshonnét kapja a szuflát bár erre nem vennék mérget.vagy lehet egyszerű testprobléma amit viszont elég szopás megtalálni.
itt egy friss hirdetés radiális brembóról.monnyuk ehhez kell másik fitting is mert más a menetemelkedése.de ez szinte ingyé van.
szerintem is mer azt vettem
mióta? szerintem az...
mióta? szerintem az...
Cölöpéknél alakíttattam át én is a vadi új berikemet. Csak szuperlatívuszokban beszélhetek a munkájáról. Nekem a nyaknál,kéznél,hasnál,combnál,bokánál kellett toldani. 43 ezerben állt meg a mutatvány. De profi munkát csinál. csak oda vidd!
Volt már itt közületek valaki aki alakítatot át ruhát?Én most vittem az új ruhám,mert egy két helyen hozzám kell alakítani,a kabáton a nyakrészt mert nyomta a torkomat,a karját is kicsit hogy passzentosab legyen,meg a nadrágon comb részen 3cm-et bele kell toldani hogy ne nyomja a térdem a nadrág,ja meg a kabáton az összekötő cipzárat ki kell cserélni pedig új,csak biztos többen próbálták előttem ezt a ruhát és megszakították az a részt ami a kicsi szekrénybe csatlakozik,és azt mondták hogy az nem sokáig bírná.Cölöpéknél csináltatom,így összesen azt mondták 35000Ft lessz,de inkább keveseb mint több úgy mondták.Szerintetek ez drága vagy nem?
rakjál rá dobféket....megvan pár forintból
ott nem tágul a cső, nem melegszik stb az olaj.
biztos hogy jó.. az enyémen is ez van emlékeim szerint..

LX