Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a'05-ösé sem radiális..

LX
Sziasztok!

Van egy 2004-es Kawasaki ZX6R-em, olyan problémával küszködök, hogy egyik percről a másikra elment az első és a hátsó helyzetjelzőm, ill. a rendszám világítás a motoromon. Mikor jár a motor, ezek nem világítanak. Minden más, indexek, fényszóró, kürt, működik! És most jön a furcsaság...a gyújtáskapcsolót parkoló módba fordítom, és akkor érdekes módon, az összes helyzetjelzőm világít, úgy ahogy kell.

Mi lehet a probléma?


Előre is köszönöm a segítséget!
Igaz ami igaz,OTT szükségszerű a féktuning!Na de hát az egy más világ.Ott folyamatosan toppon kell lenni.De az utcai igénybevétel hol van ahhoz!
pályán leginkább fékre költök szívesen .egyrész biztonságban érzem magam és akinek jó a féke az gyors is:)
Abba teljessen igazad van!
De a fékre költeni nem olyan rossz dolog ha még vadabb lesz!
Szerintem ha a féked fog úgy,ahogy annak gyárilag kell,akkor az utcára bőven elég.Fölösleges költeni rá.Persze ki hogy gondolja!
Előszőr valóban a fékcsővet kell kicserélni! utánna sem jó én a helyedbe egy brembo radiálist vennék 80ezer újonnan!
Én azon gondolkozok, hogy feldobok rá egy brembot! igaz az enyém nagyon jól műkődik!
Nekem a szervízkönyv instrukciója szerint a fékcsöveket minden 4. évben,vagy 42 ezrenként cserélni kell.Vajon a Szkrács motorján volt már cserélve?Vagy elöregedett a 12 év alatt és tágul?
Yoshimura RS-3 ovál acél kivitel még rendelhető pár darab....
1998-2002 évjáratú ZX-6R-hez.
Ár: 68.000.-Ft
Szállitási idő. 13 munkanap.
Az lesz holnap az első dolgom hogy felhivom. Bárcsak még meglenne.
Gondolom a tartállyal kapcsolatba crazyJoe rám gondolt. UGYE.
azt a 26ezrest vedd meg
Ja tényleg hát neked is ez a tipus van és külön vetted rá.
nem jó.az nem radiális.
Rám gondolsz fékhengerrel kapcsolatban? Szerintem jó lenne.
kiváló.és még a tartályt is eladhatod itt
tényleg jó.és olcsó.
Lehet tudok 04-es Kawáét az jó lenne neked?
nem kevés pénzed bánta akkor a dolgot. Dehát egy tökéletes elsőfékrendszer nélkülözhetetlen.
Ez jó lenne? Ha megvan még egyáltalán.
Attika87 érdekelne a tartály ára. köszönöm
pedig segítettem mert én már végigtippeltem pár 100 ezeré.-hogy neked ne kelljen tippelned.fémcsőtől nem fog vált.semmi
cseréld le radiálisra.05 ös kawáéra pl
Köcsög fékrendszer Még jó hogy ilyen összetett és lehet tippelgetni mi is a szar.
inkább 3