Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is két részes van és elég kényelmes, csak legyen menetszél különben megsülsz abban is
Jaja én is dettó.
2 részest mindenképp! Ha pl. csak le ugrassz valahova 3 km-re nem kell beöltözni teljesen hanem elég ha magadra dobod a dzsekit... Én is így szoktam
Heló
Szerintem két részest. Állati macerás az egybe. pl elmész egy talira és meleged van, vagy megsűlsz vagy lógatod a tetejét a ruhának. Ahol pedig elhajlik, idővel biztos látható nyoma lesz. Kireped, fakúl, stb......
Ugye ugye
Ebben igazad van! Tényleg elég hamar rám szokott jönni a szükség,inkább pisi!
Szerinted melyik lehet a célszerű ? Kis segítség pl: pisi,kaki stb na akkor szted melyikből tudsz könnyen szabadulni ? ,

Amúgy azok közül amiket felraktál az első és a harmadik nekem bejön.
meg van még egy pár!
ezek között vacilálok!
Szeva srácok!
Baszki,fantasztikus akciók vannak a SuperZone-nál!Mint mindíg!
1 részes bőrrucik 199.000-135.000-re!
Egy tanácsot kérnék tőletek 1 vagy 2 részes ruhát érdemes venni!FONTOS!
Rucivásárlás előtt állok! (már csak ez hiányzik a teljes szerkóhoz!)
Elküldtem a címem főnök jöhet a cucc ,
go
Ide ird meg a cimed!
focitrom@citromail.hu
Köszi szépen a villanyos rajzot Gyufa!
sokat segített. amúgy nem nagyon akart menni a töltés de mostmár toom hol mit nézzek. (ja amúgy én már 5 éve villamosmérnök vagyok :-) )
köszi szépen még1szer.
Kálmán
Hullámos párba annyi!
elkezded az 1-től, kicseréled és jöhet a 2 aztá így tovább!
Nem olyan ördöngös megcsinálni!
nem lesz baja, de ha valamit nemjól csinálsz akkor se tudsz nagy bajt csinálni. annak az a szerepe hogy az öblítésnél még egy kis friss levegőt szív a légszűrőházból, hogy jó legyen a CO. (sztem)
hangyafasznyit észrevehető...nyomatékosabb lett egy picit.
Köszi attika87 és érezhető a dolog? Nem lesz tőle semmi baja a vasnak?
hengerfej helyett szelepfedélt akartam mondani
tank, légszűrő teteje, légszűrő alja, pipákat lehúzod kidobod szélre, mind1 a sorrend a kábel úgyis adott.
ha már ott vagy akkor mondok egy jó tuning lehetőséget:
a hengerfejbe megy bele két cső, ami egy műanyag hengerbe megy.(onnan légszűrő és karbi), nah ott azt a csövet húzd le és dugaszold el minden végét. egy hangyafasznyit nyersz vele!
Tudom hülye kérdés de mit kell a tankon és a légszűrő házon kívül lebontanom ahhoz,hogy ki tudjam cserélni a gyertyákat ja és mekkora gyertyakulcs kell hozzá.
A hullámost árát párban vagy db-ra érted (tudod nem azért kérdem mert nem 1 értelműen íród hanem én nem értem )
Azt egész jó áron kaptad meg! Én hullám Lucast tudok most 110-be,
sima lucas meg 95 körül!
Darabja 56.000Ft volt. De nem gyári kawa hanem Lucas ,mert sajna a gyárit 70.000 ért adták a Kawa szervizbe meg 85.000Ft lett volna nekem meg húzós lett volna. De ezzel is nagyon - nagyon meg vagyok elégedve .
Csak kérdeztem! Tárcsát mennyibe vetted a párt?
jó semmi baj ati
Szfváron vettem miért?