Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Corában van ruhatisztitó én arra gondoltam.
Fekusz, hová viszed tisztítóba? Hol szabad bőrruhát tisztíttatni?
Na te is jókor voltál jóhelyen
aha
?
Végre megjött a 2részes ruci is! Viszem gyorsan tisztitóba ZÖLD Dainese picit kopott, de legalább véd 33.000 volt mindennel. A szombaton voltam a kawába miskolcon. Nagy leárazás volt és vettem egy kawasaki kabátot gerinc-váll-könyök protektoros- béléses 16.000-ért!
Nem rossz!Tesóm hasonló miatt jár most bíróságra/a büntető per után most polgárira!/,csak ő szilánkosra törte a manus arccsontját.Ennyi köcsög embert ebben az országban!
bazzzzzz, jóhogy nem lincselted meg az öregeket aztán kiderül h mégsem ők voltak de akkor meg már minden mindegy lett volna nekik

Mik vannak ebbe a mai világba
Sziasztok!
Hogy jártam ma......bementem az autósiskolába, hogy mikor lesz rutin lecke. Az iskolaa egy régitipusú ház udvarán van bent. Végzek és mikor megyek a vashoz, egy öregemberke az emeletről rám kiált, hogy csöndben menjek ki. Mondom neki ok! Felveszem a sisakot és lassan-csöndben már amennyire lehet gurulni kezdek. Erre leöntenek fentről 1 vedér vizzel. Motor állj-bukó le. Felfutok a lépcsőn és ott a papa. Kérdezem ő volt-e?! Erre ő: Igen! Volt virág az ajtó előtt cserépben, amiről letéptem 2 virágot és odaadtam neki, hogy cserébe amiért lelöntött. Erre jön a felesége és nekem esnek, mint a sáskák.... Még bírtam türelemmel és mondtam nekik, hogy a +40 év a szerencse nekik.......lökdöstek stb. De csak nem üthetek meg öregeket. Elmagyaráztam mit locsoljon le....anyukása sírját a temetőben kedves pisivel..nah csak nem ezzel a szavakkal. Lementem a mocihoz és erre a nézők közlik velem, hogy nem a bácsi volt a locsoló, hanem a másik emeletről egy nő. Akkor vissza a bácsihoz és bocsánatkérések hada , de megint a sáska szindróma. Inkább a bűnöst már hagytam, mert kb. 100 néző volt már! De ilyen elmebeteg embereket! Gondolhatjátok hogyan mentem ki az udvarból!
sziasztok!2007-es zx6 ra üléspupot keresnék reális áron!
Szupi. szkraccs@hotmail.com a cimem vegyél föl légyszi.
Én is néztem mikor beintettek a zászlókkal, világosan le volt írva, meg el is mondták, hogy olyankor gáz vissza, nem előzünk, stb., erre miután bezászlóztak lelassítottam és úgy mentek el mellettem mint az állat.
Ha gondolod beszélhetünk róla msn-en!
Bizony bizony neked szántam.
"hudson" Sikerült beszámíttatnom a DRZ-met és még 1050000ftot kellet ráfizetni/hitel/! Majd kiderül hogy megérte e!
ennyi a baj pontosan
Én kint voltam de inkább hazamentem. Tavaly is ez volt. 4-5-en estek majd minden kawa esten. Sokan úgy jönnek ki, hogy még életükben nem pályáztak. Azt hiszik valami sétamotorozásra jöttek. Mások meg mennek mint az állatok. Közös jellemzőjük, hogy a legalapabb szabályokkal sincsenek tisztába.
akksi mellett
Szkrács nekem akartad az üzit küldeni?
Ha igen akkor beszélünk róla
crazy mester, segíts légyszi
diagnosztikai csatlakozót merre lelem a gépben, nálunk?
ahha, köszi! csak mert jöttünk vissza motorral, aztán gyors infó kellett volna, hogy vegyünk-e esőkabit de nem kellett, jó volt végig
Szia!
A legjobb választás volt.
...egyébként mennyiért vetted?
...ha túl sok van belőle, szólj, és segítek legúrítani.
Most jöttem haza motorozásból, picit elkezdett cseperegni. De nem vészes.