Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nemtom...annyira nem volt rég,de én csak 14000-t toltam nekik
ha jól emléxem.5000-5000 forgalmi törzskönyv,rendszám,meg matrica asszem 450+4000valamennyi,de ha azt mondták...
Forgalmi okmány és a törzskönyv. darabonként 12 ropi azt mondta a hölgy. De holnap délután kiderül minden
Halli LieBiNG! Megjött az undertailod! Hová küldjem? Címet küldj a basi2kukaccitromail.hu-ra!
Üdv Mindenkinek!

Egy Z750-be tennék 2005-ös zx-6r hátsó villát csak egy kicsit keskenyebb, de nem tudom a zx6 kerekének szélességét illetve a fogaskerék tartó szélességét, meg a távtartókat se!
Valószínűleg keskenyebb, mint a Z-é.
Tudna valaki méreteket adni (kerék szélesség a tengelynél. féktárcsa belső oldala és fogaskerék belső oldala közötti szélesség, illetve a távtartók)?
Köszi szépen
Sziasztok
Aki megtanúlt már kerekezni a hatosával, kérem jelezze.
2szer 12ezret?azt mire?
Rendszám még nincs, holnap befizetem a regadó-t biztosítás már megvan már csak a tokmányirodába kell csengetnem 2x12 ezret meg átírást és akkor kapok csak rendszámot. Kész rablás.

De remélem innen már gyorsan átfut a dolog és pár hét múlva már legálisan taposhatom az aszfaltot vele
Sziasztok! '07-08-as ZX-6R-hez van egy eladó Gianelli sportdobom, ha érdekel valakit a képes motoron árulom.
nah...királyos,akkor kész a rendszám?azért mondtam annyit mer én 56000 creditet hagytam a vámosoknak,aztán olyan sok eltérés nincs a gépek között...

szal grat a géphez aztán csak okosan
Jó volt a tipp a körül lett.
73 jó magyar ezres de hát ennyivel olcsóbban is vettem
sziasztok!
valaki megtudja nekem mondani, hogy hátsó fékbetétet honnan lehet venni ócsóba?
köszi
Sziasztok

Na nekem valaki faszán elbaszta a hétvégémet. A kedves faszkalap geci valszeg egy szögbelövővel egy nyíl egyenes vadi új 65ös szöget eresztett a hátsó gumimba. Hogy rohadna le a keze az ilyennek... Sikeresen hazabaszta a majdnem vadi új gumimat.
Valami ismeretlen csóka állította be valami padon, meg valami kommandót is tett bele, meg 4 térképet: egy Bakony, egy Vértes, egy Mátra, meg egy Budapest és vadasparkjait. A tájékozódással nem lesz gond
köszi Uram, de 7 hónapig láthattad az újságban... már sok lenne belôle
Meg túl erős is lett neki..:)
Néztem a géped freon, nagyon keményen összeraktad. Mikor láthatjuk az sb tuning cikkei között?
én tudok egyet, de az 3 gurtni alatt nem áll meg
nem kell ahoz casco,de így már értem
Milyen biztosító? Saját hibámból estem el, a havi 20 rugós cascot meg persze nem fizettem.
legalább jól fizetett a biztosító?
Sajnos Tk.. Egy kanyarban kicsúsztam és egy kétméteres árokba fektettem a mocit. Váz szétnyílt mint a virágszirom, akárcsak a blokk... Nekem szerencsére semmi bajom nem lett.
Mi lett a gsxr-edel?
dehogyis 180-250...kb 60,max 65 papírból megúszod...180000ről indul a számolás és onnan már csak kevesebb lesz.számít az első forgalombahelyezéstől eltelt hónapok száma,és az lecsökkenti frankón
Sziasztok!

Nem tudtok eladó nagyon jó állapotban lévő ZX-6R 05-06-os zöld Ninját? Hirdetésekben találtam pár jót, de hátha ismertek valakit aki még nem hirdeti... Köszi!
LieBiNG meg kaptam a gyertyákat kösz köszi még egyszer , .