Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok csak kérdezttem mert nekem nem volt egyértelmű.
amugy meg én is kb ennyiért kapom.
ha egy párt irok akkor szerintem egyértelmű!
2oladra ami egy pár!
ha utolérsz persze...
most a 2 db 14000 vagy a garnitúra előre?
hol vetted Te anyiért?
én holnap veszem meg 14.000ért a párt!
Kisebb kedvezménybe tudok hozni 15.000ért! Semmi hasznom nincs az egészen! Max anyni hogy majd mindig egyre olcsobban kapom a cuccokat!
Srácok sztetek nagyon gáz ha szeretném neonoztatni a vasat de csak az oldalsó kopoltyúkat és persze zöldre.
LieBiNG igen mondtam,hogy sinter gripet rakattam bele asszem kb 30.000Ft volt előre a 4db . Sztem jó választás.
a hétvégén unatkoztam hát erre jutottam. A kép egy kicsit szar, még nem is végleges, de sztem kivehető a lényeg.
csövi, na gyere máár, én is bent vok, láthatsz igazi szép motort
Pityu
nem vagyok benne emésszen biztos de lehet lelehet pattintani a lámpa elejét(nekem lelehet). ha nem akkor vékony fadarab, rajta rongy, bedugod, és azzal takarítod.
szevasztok hatosok! terveim szerint csütörtök du a 4esen mentem volna Debrecenbe....sajna úgy néz ki ez most lehet elmarad pedig egy két alaknak megállnék
jah értem,
Dokihoz megyek éppen.
avvagy te, PUSZTA
Go
Te mondtad még ann hogy ferrodo sintert használsz nem? Menyibe vetted azt?
lehet nemtom, nem volt időnk felméri a zöld arányát a motor szinében téged is megkérdezlek, dolgozol csüt, vagy suli vagy vmi?
Ááh ti laktók a pusztán!
aham, értem, majd még irok ha tudom pontosan mikor megyek haza, aztán hátha..
Na erre nem emléxem hogy láttam titeket. Lehet nem én voltam akkor hanem a földesi gyerek. Ugyanilyen kawája van mint az enyém, csak valamivel több benne a zöld.
nem lehet, hogy te laksz túl messze?
Ááá,nem megfelelő!Dolgozom abban az időben Debrecenben!De egyszer tuti találkozunk remélem!Jó lenne barátokra találni máshol is!
Persze talizzatok még szerencse, hogy felém olyan sokan laktók!
csütörtök magassában, napközben olyan 11 és 1 között valahogy.
Mikor lenne esedékes?
jaja ha megyek haza, összefuthatunk ha ráérsz..