Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én voltam bizony!Viszont felismertelek én is!Hárman voltatok és te voltál hátul!
Ejnye bejnye nem szabad ilyet csinálni , rendőrbácsi lehet,hogy meg akarta csak csodálni a vasat..v. nem .

Ja és ha már mindenki beszámolt akkor én is tegnap voltam mocizni 3 jó baráttal Szfvár,Tapolca,Pápa?Sümeg.. stb.stb és visszafele csak volt egy kis perec majdnem egy asztrás miatt szembe trakesz a paraszt meg mögötte és mikor előz ki ?.. hát persze hogy akkor mikor a trakesz mellé érek hát őszintén a szívembe zártam elhihetitek . Le akartam baszni a tükrét de egy kicsit elmértem a távot és melle ütöttem bassza meg de amúgy jó volt az egész.
ott jöttem el, hevrommal,még vissza is néztél, narancs z750, én meg utána,.. mondtuk is utána emmeg te vótá
Jaja az én voltam.
Hi, tegnap este olyan 7 és fél-8 között nem voltatok kint a 4 esen valakivel mögötted?
szkrács, te meg este 7:02 kor mentél be kabára a sorompónál, a 4esről.. ugye? vagy nem?
Szevasztok!
Látom majdnem mindenkinek volt valami élménye hétévgén hát akkor én is beszámolok egy kicsit mivel nekem is volt!
A barátnőmmel leugrottunk kettecskén Püspökladány-Debrecen-Nyíregyháza-Tokaj-Tarcal és vissza!Szép kis nap volt remélem hamarosan lesz egy újabb ilyen nap!
szivessen!
holapra megjönn! aztán postázom is neked!

Ma megkergetteka rendőrök! De a kéket nem tolták fel csak látoma tükörbe elkezdenek előzni mint az állat, húúú mondom bajlesz aztán elkezdtem neki huzni és leráztam őket
gondolom megjegyeztek maguknak
LieBiNG akkor is köszi. Lesz mostanában valami Kawás tali?
Na kiszáritottam a lámpát belülről de foltos lett belül annak lehet valamit csinálni,esetleg szétszedni és kitakarítani?
hello Perec,

itt a honlapja ahol mi voltunk Görögbe:
http://www.hotel-denis.gr/
szió
Nem jössz semmivel! Motoros a motorosnak segít ahol tud, főleg ha úgyan olyan gépe van!
majd megnézem hogy rendesen rajta van e
pityu a lámpán hátul ahol az égőt berakod van(lenni kell) gumi takarónak. az jó ha rajta van!
úgylám mindenkinek megvolt a hétvégi gurulgatás....hát nekem is. kisvárda-sárospatak-miskolc -lillafüred- eger és vissza. kis szerpentinezgetés. fasza volt.
Annyira jó lett ez a kép, hogy muszáj feltegyem!
Én is gurultam egyet a hétvégén.
Kösz köszi köszi LieBiNG várom nagyon és örök hála jövök neked sok-sok sörrel .
Nem szlovák?
Menjé má'! Nem ez a moci volt a Superbike-ban? Nagggyon durva lett, Tesó! Grat!
Eccer élőben is szeretném meg sasolni! Lehet?
Ez meg szerdán történt... Ezzel csak egy hang vetekszik... A volt csajom szex közben!
Van amiben a szlovénok a verhetetlenek!
Velem meg ez történt a hétvégén. Sikerült végre összehozni a 05/06 színsort Pilismaróton!
eltűnt a majrécsík pont ideje volt
a mai nap
1cm
rutinon tanítják