Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen márkagurulásokon és utcai csoportokban pályanapon,sokkal több a baleset összeakadás esés mint egy liszenszes pályanapon vagy versenyen.miért is?pl rengetegen mennek fel ugy pályára hogy azt a kevés szabályt sem tartják be ami pályára íródott.szerintem.de inkább itt legyen zakó mint a hungária körúton meg az m0 án,mert itt nem megy át rajtad egy nyerges Iveco és nem jön szembe szalagkorlát.
Jól mondod a pályázásban van benne!
De nem az évenkénti 4 kawa esti gurulásban. Sokan nem azért megyünk oda, hogy versenyezzünk, hanem : hogy talizzunk, és hogy motorozhassunk a Ringen.
Kurvára nem örülnék, hogy 1 stoner-t játszó miatt összetörném magam, és a gépem.
A felelősséget itt is vállalni kell...
szerintem
csőő, idő milyen arra?
Még mindig aktuális ez az álláspont? Úgy néz ki kb 2 hét múlva megveszik a gépem. Aztán kicsit gyűjtök mellé és megvenném a tied.
Először is gratulálok hozzá, nekem is ilyen van, de természetesen zöldben. Másodszor pedig zx-6r, régebben mikor még 636 ccm-es volt a 6-os ninja akkor az volt az zx-6r és mivel kellett olyan is amivel szabályos versenyeken is lehetett indulni, készítettek 599 ccm-es modelleket is, ezek voltak a zx-6rr gépek.
Üléspúp pedig van a http://www.motorparts.hu/index... oldalon is vagy, ha gyárit szeretnél akkor e-bay.
Sziasztok srácok most vettem egy 2007es zx-6rr, valaki nem tud eladó üléspúpot rá? Előreis köszi!
PUNCI
neemeetooom én csak hallottam amikor bemondták:
" kss-kss.....szolgálati ..kss.. közlemény! Kawasaki szervezőknek ..kss.. ellátásos baleset kss..a sikánban ütközés...kss.. mető kivonul kss.. a mentés kss idejére..kuss..kss...kuss..
bazeg a sör mindíg itt van a hűtőben! de mivel sosejössz...
őőő...volt egy karambolom is abból fizettek! így enyhítettem a csúszás kárt is!
azt tudom hogy haveroja egy Szarvasi srác, ő forum tag
Nem a Mansellben volt ?
Pályázásban benne van!
Hali!
Egy ZZR-es kollégával futott össze.
A 636-os tulaja nem fórumtag? Sajnálom mindkettőt.
Részvétem, én múlt vasárnap áztam bőrig

De szerencsére ma nem esett itt csak hideg volt, kifolyt a taknyom is a sisak alatt
Sziasztok!
Bassza meg ez a szar időjárás!Ma túrázni szerettünk volna menni az öcskössel de alig indultunk el megtettünk 70km-t vissza kellett fordulni mert szarrá ázott én meg kifáztam a bőrrucimból!
...megkaptad a lóvét? Fizethettél volna egy kör sört!
Cascod volt vagy mi? Nem kicsúszásból estél el?
nem hiszem. majd apránként...
Még nyáron készen lesz véglegesen?
megjavították volna! de mivel a kawa váz a legolcsóbb és a javítás sem túl olcsó...
így van egy vázam a szekrényben is!
az ára úgy 250 fölött van
elvertem a biztosítási lóvét!
Perec: Új vázat vettél? Nem lehetett már javítani? Nem volt egy kicsit borsos az ára?
...és új ruha, csizma, sisak... na mesélj csak, mit követtél el?
...na,ez egy jó hír. Látom Zolival szerelgettétek...
kattincsá á linkre!