Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...csak várom, hogy mikor építed fel a motorodat.
ennyire elfoglalt vagy?
...benéztem 1 kicsit.
Nézdd már ki van itt!
Személyi sérülésnél, a közlekedésiek jönnek, ha csak megegyezni nem tud a két fél, vagy a papírokkal probléma van, akkor kijön egy közrendvédelmi járőr. Szvsz, nem éri meg rendőrt hívni, ha tényleg sikerült megegyezni, és nincs más gond, mert előfordulhat, hogy az okozó fél mellett kap még pluszba egy feljelentést a vétlen fél is. Mármint nem bosszúból, hanem azért mert ha már megkezdték az intézkedést, akkor mindent meg kell nézni rendesen, mivel ha már jelentés készül róla, akkor nem maradhat ki pl, h. a vétlennek lejárt a jogsi orvosi érvényessége(mert sokan összekeverik a 4(b) rublikát a 11-essel). ...és még adódhat más is.
Ilyenkor? Az ütközéstől megfájdul a nyakad és hívod a mentőket. Egyből személyi sérüléses baleset.
mondjuk azért arra kíváncsi lennék h a kárkori értékre mennyit fizetnének
szerintem csak akkor jönnek ki ha nem ismeri el valamelyik fél a hibázást vagy személyi sérülés történt,,,
crazy!

nekem volt egy szitum hogy oldalrol belém jöttek(kocsilva voltam) , papa elismert hogy ő hibázott, ettől függetlenül hivni akartam a rendőrséget, ők azt modták nem jönnek ki ha elismeri hogy ő hibázott, mondom ilyen nincs, felhivtam mégegyszer a rendősrséget, erre ugyan ezt mondták
akkor most mi van?! ezk basznak kijönni
akkor ezt még átrágjuk rendesen.köszi a segítséget skacok
gtk -nál automatikusan roncsbörzére teszik és ha valaki nagy árat kínál be az szopás mert akkor a roncsérték és a kárkori érték különbözete a kártérítési összeg.vagy kifizetik a kárkori értéket és viszik a motort.lehet hogy igy jobban jársz.
Az GTK tutira.
Leértékelik a gépet és hónapokat várhatsz, hogy fizessenek.
Én végigcsináltam.
400.000 kárra kaptam 180.000-et.
A második beletolatós történetkor generalis volt az emberem.
Két karcra kaptam 240.000-et.
ha volt érvényes kötelezője semmilyen esetben nem kötelezhető erre.miért nem hívtál rendőrt,nem vesztettél volna semmit nyomrögzítéssel viszont annál többet nyersz.tanuljátok meg hogy a legkisebb motoros balesetnél is rendőrt kell hívni.
nem hagyom elúszni a pénzem.ha a biztosító nem fizet,akkor megyek a csávóhoz,mondtam neki h számítson rá ha nem ffizet a biztosítója akkor ő fog
reméljük a legjobbakat
1,5hónap után számlán volt a pénz

reménykedek
mennyi idő után?
ne is mondd!de az bíztat kicsit,h pont kéthete fejezett be a srác be egy hasonló ügyet,a felelős ugyanígy TIR-es volt.és kifizették a teljes összeget.
hubazmeg.
a biztosítóját meg hagyjuk....TIR ezaz...
de már jó kezekben van,ha lehet belőle valami,akkor akinél van,az meg is oldja
akkor itt a biztosító alapból biztosítási csalást fog feltételezni.nem viccelek.híttam vóna rendőrt...
neki egy büdös karcolás sem lett rajta.t4 transporter
ott még lehetnek problémák annak ellenére hogy elismerte amit tett.tolatásos baleset a biztosítónál eleve szopás.sokat segíthet a helyszínen készített fotó-a károkozó járműről is amelyen látszónak a sérülések..az nem egy hónap lesz most borítékolom.melyik bizti?