Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok zöldségesek!

Feltettem a házilag esztergált gombákat ma. Egész jók lettek csak le kéne fújjam őket. Mentem is hirtelen egy kisebb kört.
Viszont abba tud valaki segíteni, hogy a láncnak mennyire kell feszesnek lenni, ha középen megemelem mennyit szabad elmozdulnia?
ez amúgy lehet probléma?
Hát az a fura hogy még nekem se volt ilyen,sőt mióta nálam van én sosem nyúltam a fejidomhoz.
Kedden tudom feladni neked! Postai utánvétellel adom fel ami 1200ft ha jóltudom! 9200FT lesz!
valami nincs jól visszarakva mert nekem ilye 5 év alatt nem volt
eccer-kéccer mág a gatyám is!
igen!
Na ma is meg tegnap is motoroztam egy jót.Ma csak ilyen speed napom volt,lőttem neki mint a golyó,meg is lett a 270km/h.Meg lenne egy kérdésem járt már valaki úgy hogy a lámpa belülről a búra bepárásodott?
Szia Gyufa!
96-os ZX6R-hez ha van bármi leírásod azt szívesen venném!
Persze mástól is, akinek van.. Nagy segítség lenne.
Szia! Itt egy kapocsrajz,(+külön kirajzolva a töltés rész).
http://freemail.hu/oriaslevel/...
Mi a pontos bajod egyébként?
(csak mert van egy '99es 6os Kawám meg lassan egy járműelektronika/villamosmérnök papírom)
LieBiNG kellenek a gyertyák. Akkor mennyibe is lesz ez nekem és hogy jut el hozzám?. A pénzt hogy tudom eljuttatni hozzád?
Sziasztok,

zöld sityak eladó, Shoei XR1000, L-es, vadonat uj, 85E Ft.
(Itthon 116E, akcioban 93E Ft...)
van egy kék is, ha esetleg valakinek az jobban bejön
Elerhetosegem az adatlapon.
udv,
N.
hétvégén (vasránap) valaki gurul a zemlén felé?
szia!
ha service manual jó akkor azt küldöm...azt hiszem a 98-99 egyben van.
Sziasztok!

Tudna nekem valaki adni egy elektromos rajzot '98-as ZX6R-hez?
Vagy ha azt meg tudná valaki hogy a generátor vezetékein hol s mit kellene mérnem, hogy tudjam hogy mikor jó az is nagy segítség lenne.
előre is köszönöm.

Kálmán
ÉRDEKEL! meg is adtam a számomat de nem kerestél! 0630-241-30-26. Hívj fel légyszíves hogy megbeszéljük!
jajj de faxa
Süsü ideges
30 ért Leovince Titanium SBK slip on ovál
Örülök, hogy találkoztunk!

2004 vs. 2007-es zx-6r képek feltöltve, nézzétek meg!
MSN:er007007(kukac)hotmail.com
Oké akkor feltétlen jelenkezem és köszi.
Bármikor áll!
szólj nyugottan, de lehet csak hétfőn válaszolok rá, emrt szombat meg vasárnap nemvagyok a gépnél!
Majd jelezz akkor!
Köszi
attika87
LieBiNG
Asszem élek a lehetőséggel ,mert hát a hülyének is megéri hát még nekem De csak a hétvégén tudok pontos dolgokat közölni így is áll még az ajánlatod.