Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vót má időd strandóni mé nem használtad ki.mosmá télikabát
Sztem ráérsz még strandolni az előre jelzések sajna ezt mutatják.............BASSZA MEG
Teljesen meghülyült ez az időjárás. hol 30 fok van hol 15 már nincsenek is évszakok. Pedig már nagyon strand hangulatom lenne
roleeka meg nyugtatlak nálunk is ilyen a helyzet .És ha lehet hinni az időjósnak jövő héten még szarabb lesz pl: talaj menti fagyot mondott mondott ez kicsit gáz .
Sziasztok Kawások!

Iszonyat szar idő van, hol esik hol fúj a szél mint az állat, simán odafagyott a tököm a tankra , ja és csúszik is rendesen
Remélem legalább vasárnapra melegedik egy kicsit.
mekkora puhapöcsök vagytok.........
én kimentem betegen. bár nem tudtam motorozni.....
Helló ez Békés megyében van de eltudom küldeni postán vagy csomag küldővel de amúgy élőben még szebb mert ez mobilos kép.
Eladó teljes rendszer 2004-ig 636, vagy 2005-ig r6-ra.
hibátlan állapotban, leömlő,összekötők,akra rugók,karbon végdob,összes csavarral a felszereléshez, eredeti e betűs,gyönyörű hang, -8kg +6le

Ár 120000ft

06-70-433-9493
hol lehet megnézni?
Valamire biztos jó lesz...
Nekem a motor a toppon van! De az idő nem ezért nem megyek fel! junius 19.-én tuti megyek ha esik ha fúj!

Legközelebb találkozunk és remélem arra többen is jönnek!
Helló srácok eladásra ajánlom kawasaki zxrt ábrázoló festményemet ami 30X50es átmérőjű nagyon jó ajándéknak. Az ára most akciósan 10000Ft eredeti hamisíthatatlan olaj festmény egyenesen a festőtől és van még egy pannonia is nagyobb méretben.
Szar a gumim, szar az olajam, szar az első futóm és volt egy kis munkahelyi balesetem, ezért nem tudom behúzni a kupplungot.
Szinte kizárt, hogy ottlegyek.
Meglátjuk.
Itt nálunk szakad az eső! Ami megy pest felé! Asszem holnap marad a garázsba a motor!
Attól hogy valamit 200 felett is használnak az még nem széthajtás,az a lényeg hogy fojton karban legyen tartva.
Ismerősöm ilyett vett az R1-re és azt mondta határozottan jobb.
Én a kipuff miatt nem igazán vettem meg
Olyan ducati majmolás Nem illik egy kawára! De egy videót meghallgatunk róla szivessen 1.5 jó ár volt érte!
nem olyan vészes, de jó ha van... csak tényleg, nemtudom hogy mennyire lehet jó 15ér... :S
"csak most nagyon kéne egy kormánylengéscsillapító"
Annyira szereti rázni magát az is?
1.550be volt fenn.. nem igazán lehetett alkudni vele... csak 50e-et engedett el, így 1.5be hoztuk el. de nem bántam meg, volt pár ismerős ott a környéken, akik ismerték a csajt meg ahogy ment vele.. mondták, hogy 200 fölött nem igen volt használva, szóval abszolút nincs széthajtva... meg hát ugye az 5500 km se sok! meg a kipuff hát az nagyon tetszik. mz-s haverokról emg annyit, hogy még mikor RS-em volt se nagyon tudtak jönni, így meg aztán főleg :) de hamarosan náluk is kat. váltás lesz.
csak most nagyon kéne egy kormánylengéscsillapító meg egy üléspúp :))
gondolom az mz-s cimbiknek folyik a nyáluk mi?
Kicsit bánom hogy nem hoztam el azt a gépet! De csaj után nem is veszek motort!
Mennyibe tudtad elhozni végül? Jó sokáig árulták akkor! 1.45-be volt fennt nem?
Nagyon sokmindent még nem tudok mondani róla, 1 hete hoztuk el... Meg sajnos még jogsit is megkell csinálnom, még várnom kell2-3 hetet, mert kva vizsgaidőszak van...és majd ha lezajlott csak akkor tudom elkezdeni, mivel kicsit messze vagyok fősulin az otthontól :) De persze mentem már vele párszor, pont ma volt 6000es szervízen, aksi volt kuka, mivel csaj tulaja volt elöttem és állt neki elég sokáig. nem nagyon hajtotta a gépet..
Hol lehet ilyet venni?