Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30/241-30-26 hívj fel, vagy küldj egy sms-t felhívlak és megbeszéljük!
40-ért Mastek tri-oval brutális hanggal,új gyapottal.
Valaki nem tud 04 Zx6r 636 -ra eladó sport dobot?
Én 2000-be tudok szerezni neked! Plusz posta 1200ft
NGK CR9E ~ 3000Ft/db
Ha nem baj zuzdázok aludni,mert holnap meló köszi a türelmed és remélem holnap dumálunk. Csövi jó éjt.
Milyen típusú gyertya kell bele és mennyibe fájhat?
mehetsz vele nyugodtan csak ne pörgesd szarrá. de a gyertyákat el ne felejtsd akkor kicseréltetni ha nem tudod mikoriak!
Gondoltam,hogy pechem lesz..... beszéltem tegnap a szerelővel 2000ft/óra a munkadíja közölte de ha muszáj akkor muszáj biztos örül,hogy megint láthat
Köszi a segítséget
Ja még 1 kérdés a szervizig lehet a mocival ilyen állapotba menni,túrázni.
az karbiszinkron. de előtte érdemes szelephézagot állítani.
ez nem egy órás meló lesz....
Igazából az alapjárat fordulatszáma ingadozik rendesen kb 900-1500-között amúgy kb 1300 as fordulaton szokott ketyegni és a ford. visszaejtés is lassabb a megszokottnál.
gyertya mindenképp fontos...egy elhasználódott régi gyertya elég hogy szétbassza a blokkod.
szelephézagot, karbiszinkront is érdemes megcsinálni. sokat veszít a gép a teljesítményéből, ha ezek össze vissza vannak.
szelephézag nemjó akkor a szelepek nem úgy és abban a fázisban nyílnak vagy csukódnak amikor kell, ezzel veszít a motor a teljesítményéből.
tulajdonképpen a szelephézag karbiszinkron azt egyszerre kellene megcsinálnod akkor persze miután a gyertyát kicserélted!
lehet valamit egyébként hallani a motor járásán(ciripel, nem veszi a fordulatot, lassan esik vissza,stb)?
Fogalmam sincs hány mille van benne 2347-nél meg állt mikor megvettem 2 éve akkor is ennyit mutatott. Az,hogy mikor volt hézagolva az megint csak jó kérdés de nekem a jövő héten áll szándékomba ezeket pótolni de legaqlább is valamelyiket csak azt nem tudom melyik a legfontosabb.
a szelephézag miatt előfordulhat hogy a szelep(ek) nyitva marad, az is okozhatja. gyertya az nem, karbiszinkron az mást okoz inkább.
hány km van benne? mikor volt szelephézag?
utcára, túrázni, a ferodo tökéletes
attika87 Az lehet,hogy a gyertyám baszakszik és azért van v. szelephézag v. karbiszinkron hiánya v. mindhárom esedékes lenne?

KawaDani én Ferodo SinterGripet-et rakattam bele nekem bevált
Szeva Srácok!
Fékbetét csere esetében milyen betétet ajánlotok előre/hátra?
Köszi!
próbáld meg hideg indító, szivató, choke nélkül(hol hogy hívják)
nekem is csinált ilyet már néha.
http://www.sportmotor.hu/motor...
ahhoz képes hogy még szerda este darabokba volt...2. helyezett lett a kawa
Szasztok lenne 1 kérdésem mitől van,hogy indittáskór durran vagy inkább csattan egyet a kipunál.?
nincs, a motorolaj keni a valtot is
skacok...a 6osokban ugye nincs külön váltóolaj?
sziasztok. motoros egyesületem bulija. Nem most lesz, de jó rá felkészülni! East side powa:
http://www.keletiblokkmotors.h...

Hétvégén valaki Debrecen Mihály napi vásár?
ezeket nagyon melós kicserélni?
Több lehetőség is van!
-váltókar szimering
-a kis láncfogaskerék mögötti szimering
-vagy esetleg a víz és olajpumpa tömítése (2db van benne,egyik a vizet a másik az olajat tömíti le)
-vagy nagyon olajos a láncod és a lánckerékhez bevert olaj folyik le