Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legjobb.
Köszönöm a segítséget!

A 2009-es jó?
sajnos a mai nappal elvitték a kiszemelt áldozatot
Kösz a gyors választ! Leginkább közúton használom, de iden mindenképp megyek pályázni.
A Galfer szinterje nekem jól bevált semmi extra. Lucas Hypercarbon még jobban fog de csak akkor ha be van melegedve. Hidegen kész életveszély szóval csak pályázáshoz ajánlom.
Vesrah SRJL 17 kurva vastag, kurva jól fog, kurva tartós.
Idén Brembo RC fog belekerülni. Miért? Mert a szerelőm azt tud eladni "olcsón". Még is csak Brembó racing szóval szar nem lehet igaz?
Nem egy elterjedt darab. Talán az elmúlt 10 év legrosszabbul sikerült Kawasakija. Az ismerőseim közül kettőnek is komoly blokkproblémája volt vele (blokkcseréig fajult) és hallomásból tudok még 3-ról.
Vagy vegyél egy 2005-6-os 636-ot, vagy gyűjts még és vegyél egy hiper-szuper 2009-est.
Sziasztok! Ti milyen féibetétet használtok ami be is vált. Mert bőség zavara van ilyen téren.
Nem én akarom fújatni, csak Atesz88 kérdésére válaszoltam
Lakásra gyűjtök, most nem extrázunk
Sziasztok!

Tapasztalatok iránt èrdeklődnék 2007-es zx6r-rel kapcsolatban. Ilyet készülök venni és kivàncsi vagyok van-e tipushibája, vagy hasonló!
Ha valaki tud infót, ossza meg velem!

Köszönöm
Ne basz beszerváltál egy 10.-st ? .

Úúúútállak , , ,
Dobj fel képet milyen a bringa ,mert így láthatatlanba ....
most nézem vissza nem is te akarod fújni , , , ,
Szeva hát hogy ne lenne
Én meg így hagynám ahogy van,mert ennek fasza a gyári színe és inkább beszerválnák egy fasza rendszert vagy dobot + bubis plekit mondjuk krom vagy a szokásos sötétítettet + cnc kuplung,fékkar
Legszívesebben matt feketére fújatnám az egészet, matt fehér felnikkel és zöld kiegészítőkkel dobnám fel.
Feltehetnél pár képet a gépedről!
Boldog új évet cimbik!
Boldog új évet mindenkinek
, , ,
Köszönöm a segítséget! Hát.akkor boldog új évet mindenkinek!
Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Csakis lime zöldre.
sziasztok!matrica szettet holtudok venni?ha le lehetne festeni a mocit ki milyen színre festené le?
Viszont neked is !
régi emberekből még mindig vannak itt
Boldog újat mindenkinek
én 9000 mentem idén.