Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infót.
Attól függ melyiket akarod. Forma Ice-ot nem vennék újonnan. Barátnőmnek azt vettünk használtan, hála ég előtte vagy 2szer használták, még a sarkánál belülről a matrica is rajta volt. Kevesebb mint fél áron jó vétel volt. De néztem az új változata most 94be kerül. A régi 86volt eddig (most hogy kijött az új változata leértékelték, de szerintem így se venném meg 60ért) és köszönő viszonyba sincs a sidi vortice-emmel.
Nálam tökéletesen szuperál. Hasonló, mint MrGo636-é, csak az enyém bokamerevítős is. (Forma F1)
Szerintem baromi kényelmes, 2 éve nyúzom, de olyan, mint ha új lenne. És nem mellékes, hogy az orrkoptató jó helyen van ( nem mintha leérne... , de akkor is.)
Jók a Forma csizmák?
Nálam is járt már. Én kaptam 4 liter olajat, olajszűrőt, és láncspray-t.
Ha minden jól megy, akkor pedig 1 hét múlva a saját Jézuskám is hoz némi ajándékot magamnak, sötétített plexi formájában. Nem lenne rossz mondjuk, ha az Imet is ajándékozó kedvében lenne, mert így lesz vagy 28 ezer forint.
Nálam is járt a Miku meg a Jézuska

Tudom nem nagy szám de én ennek is örülök nem kicsit hisz páromtól kaptam ,
Köszönöm !
Ha isten is úgy akarja motorozni fogok még fel tudok szállni !
Sajnos nem látom a jövőt ...írnom kéne a gyárba hogy készítsenek nekünk egy új sport túra motort ! persze vannak motorok amik tetszenek de mikor újra felülök egy másik motorról az én szerelmemre rájövök nekem jelenleg nincs jobb motor ! Természetesen hétköznapi gurulásra gondoltam!
Úgyhogy nagyon kell rá vigyázni !
A te 6/r-edel meg pláne.
Az biztos
Az szett amit összeválogattam nagyon jól nézne ki együtt.
Van akit ez zavar. Lehet engem is zavarna, de én megengedhetem magamnak, mert nõ vagyok. én még az elsõ motoromhoz vásárolt bõrruhámat hordom, pedig az elsõ gép piros volt. De a ruha megy a zöldhöz is. ezért kell fehér ruhát venni.
Vszinu utana meg azert szolnak meg az emberek ,hogy van penz uj mocira de igeny meg nincs ,mert mas szinu a ruha.
Egyszer olvastam egy hirdetést hogy egy emberke eladná a komplett bőr ruháját mert lecserélte az R1-et az aktuális kiadásra,csak az kék a régi meg piros volt (Moci).
Ezért eladja a ruhát mert nem passzol az új motorhoz.
Ez ám az agyhalál.
Akkor bocs. Már azt hittem, hogy megy a gùnyolódás.
Nem általánosítok csak nagyon tetszik a rajz!
Attól még, hogy van aki megengedheti magának ezeket, nem biztos, hogy "pompamotoros". Persze van ellenpélda is, de nem szerencsés általánosítani.
Azok, akik ilyen elméletekkel támasztják alá azt, hogy nincs megfelelõ védõfelszerelésük, csak maguknak ártanak, és csak a maguk bõrét viszik vásárra.
Ez a kép nagyon üt,ÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Csak aztán nehogy egy 125-ös ETZ kívülről kerüljön ki az első kanyarban.
http://www.pardi.hu/shop/motor...
Kesztyű le ne maradjon.
Veszel még mellé egy H2R-t.
És te leszel a király.
Gratulálok!
Vègre valaki... Nemhiába mondom, hogy csak Shoei, vagy Arai! Sokáig kiszolgál majd.
Sose teszteld, hogy mit tud!
Vagy a fotók között
Nem tölti be a fényképeim között megtalálod.
Cikk a motorról a Motorrevüből.