Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No lépek önéletrajz kurzusra. Munkanélküli hivatal ki tesz magáért
De most már túl késő
Sajnos nem
Én még reménykedtem, hogy viccelni próbál csak nem értem.
Köszi. Kezdett fájdalmassá válni a beszélgetés.
A ZZR1.1.-esét hívja mozdonynak, mert akkora az a motor, mint egy valódi mozdony.
Ezt hogy érted, hogy van egy mozdonyod, igazi nagy? Vagy model?
Az ki van zárva mert fel nem ülök utasként senki mögé!
Mozdonyvezető nem volnék csak van egy kék mozdonyom. (Nem a Gigant, az a MÁV Trakcióé és olyanon csak kibic voltam a bal 1-ben.)
Elvinnelek en Szívesen, de már elraktam a motrot. Amúgy mozdonyvezető vagy?
Mosmér'? Tom is felült mögém, neki sem lett semmi baja.
Lehet, hogy utazol Te még a kátéjjem hátsó ülésén.
Engem már csak azért sem lenne jó utasként vinni mert piszkosul ellenkeznék.
Anyukádat valóban jó lehet vinni. Tudom, hogy fegyelmezett utas, és mindemellett még kicsi és könnyű is.
Ebben tuti nem rá ütöttél.
Muteromat vidd utasként csak ne lepődj meg ha elkezdi verni a hátadat és kiabálni, hogy "Miért állunk meg?" ha valamiért 100 alá lassítasz! (nem vicc!)
Mert itthon hosszú hétvége volt, mindenki elhúzott wellnesselni. Mi legalábbis elutaztunk. Nem vót' netünk.
Kemény! Itthon is elkélne egy hasonlóan szigorú szabályozás. Én nem lázadoznék, ha lenne.
De az anyósomat inkább nem motoroztatnám meg. Tom egyszer vitte egy kört, a kanyarokban le akarta rakni a lábát(!) (pedig csak a környéken a kis utcákban motoroztak). Többet sose!
Ugye, hogy ugye?
Amúgy sajnálom, hogy már Neked is van rossz tapasztalatod. Mi nem is ültünk motorra a hétvégén... Nem mintha itthon lettünk volna , de hideg volt, mint a dög.
Úgy tűnik, idén már nem is motorozunk. Pedig kezdtem belejönni. Hétvégén elsikáljuk a gépeket, aztán mennek alukálni. Lehet veszek egy hátsó emelőt. Vagy kérek karira.
Ma beigazolódott amit Tomi is érez a Sportmax Qulaifier-el kapcsolatban. El kellett mennem Sárkersztúrra és mikor indultam olyan 13:10 talán 20 perckor az időkép szerint 12 C-volt elindultam olyat csúszkáltam míg fel nem "melegedett,, ,hogy ihaj csuhaj. De aztán mikor kiértem a lakóhelyemről javult a tapadás DE az elsővel nem vagyok kibékülve csúszkál akár mennyit is megyek vele. Két személlyel hazafelé is éreztem a 63-ről M7-re felhajtón,hogy megy el az eleje . Ez a gumi csak meleg időkben jó a Pilot Power nem csinált ilyeneket na akár milyen rossznak is van tartva na.
ZX 6-R 1998

BONTOTT ALKATRÉSZEI ELADÓAK!

30/220-1196
Erre bezeg nem ír senki kommentárt, vajon miért?
Nem paraznak mi a végeredmény. Mondjuk elkepzelheto hogy belehanyna a sisakjaba. Lehet beszerzek egy kamerat en is, csak a sisakra forditva tennem, hogy csak ot vegye
Ja tanuló jogsi max egy évig, aztán vizsga. Ha sikerült vihetsz valakit magaddal. Én az anyosommal szeretném a maxot kihozni a kis nin jambol
Tudtam, hogy ott is van valami 2 év.
Kocsi nem számít, azzal 2év után húzhatsz futót.
És vajon az autó beleszámít? Nekem 'B' kategóriám volt először, aztán nem szaroztam, egyből korlátlan 'A'-t csináltam. Mondjuk amikor a második rutin órára nekem kellett kivinni a 250ccm-es gépet a rutinpályára a városon keresztül, akkor jól jött volna a korábbi tapasztalat.
(egyébként nem baj, hogy nincs hatosod. )