Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula
De te se próbald ki soha mit tud
Az álom beteljesült !
Szeva
Hát amit én tudok az az, hogy az RR gyengébb mivel így ahogy írtad is 600cm3 a másik 36 cm3- el erősebb értelemszerűen .
Amit akarsz venni abban antihopping kuplung van ( csúszó kuplung) az én fajtámba sima .
A futómű és a váz sztem tök ugyan az . A blokkban van külömbség mivel meg kellett felelni a stock 600 kategóriában előírtaknak. Ezért is készült az 600RR mivel a 636 erősebb de ezt már írtam .
De vannak akik olosabbak itt ők meg többet tunak pontosan mondani.

Remélem azért érthető amit írtam

Üdv :MrGo636
Sziasztok!
Készülök megvásárolni egy 2004-es ZX-6RR-t. Mi a különbség a ZX-6R-hez képest? Azt tudom hogy a 6R 636cm3, a 6RR pedig 600cm3. Kinézetre ugyan az, csak az RR fekete vázas. Ha jól sejtem az RR sportosabb változatot jelent. Minden információ érdekel! Kérem aki tudja a különbséget, írja meg!
Tetszik, hogy színes kár, hogy AGV.
Sose teszteld élesben.
3 hete? Jajjj, mindjárt megsajnállak.
Mi 2 hónapja és 1 napja (okt.12.) mentünk utoljára.
Viszont ma kicsit megjárattuk a gépeket. Szigorùan csak az udvarban.
Kösz főnök!
Egyébként a ragasztót amit írtál, én is úgy tudom, hogy csiszolható, festhető és baromi erős! Remélem sikerrel jársz!
Ma viszonylag jó idő volt nálunk, gondoltam megyek egyet a géppel.
Meglepem magam egy fordulóval, születésnapom alakalmából
Jó lenne tudatosítanom magamba, hogy bizony ésszel kell bánnom a gázzal, mert elég driftelősre vettem a városban
A járókelők nagy örömére Már nagyon hiányzott, kb. három hete nem motoroztam.
Köszi.
Sajnos kell idomot fúrnod ez a nagy helyzet. Mégpedig ha jól emlékszem akkor a kiegyenlítö tartálynál, mert igye azt is át kell rani máshová hogy ne legyen útba.
Kb ennyi asszem.
Sajna ez van erre szokták mondani,hogy így jár aki pórul jár .
De van kétkomponensű fém ragasztó megpróbálom sikerül e megragasztani. Remélem igen de ha még sem akkor kénytelen leszek venni egy párat.

Annak viszont örülök,hogy semmi más kár nem keletkezett.
Gratula
Sose tudd meg mit tud!
Hali!
Érdeklődnék valaki szerelt e már zx6r 2000 Kawára bukógombát ?
Simán fel kell csavarozni vagy fúrni kell valamit ?
Hozzám hamarabb jött a jézuska
Jajj ne!
Viszont történt egy szomorú eset mikor hazaértünk
Be akartam állni a garázsba aminek a feljárója ideiglenesen raklapból van és hát eső+fa = csúszós felület kb mint a jég na gondolhatjátok a többit , .
Tükör szára bánta sajnos így kellett egy megoldás ami egyszerű és nagyszerű és a Loctite kétkomponensű ragasztó lesz az ami baromi erős fém ragasztó és fényezhető is .... remélem .
Akkor jó
Na mondom magamba biztos hülyének néztél,hogy mi a f...t akar ez a ......
De értettem , azt mondtad szép bringa :) én meg mondtam , hogy a tied is :D megismertelek én is innen a fórumról
Boldogot ,
Hali
Melletted álltam meg a Balatoni úton a miku felvonulas utan
Gondolom nem értetted mit is akar ez az idiota mi ?
Igazaból csak a motort dícsértem és köszöntem mivel meg ismertem innen a fórumról.
Hiányos zx6-r 1999
100.000 ft fix!
papir nelkul

30/220-1196
Köszönöm!
Jó lenne egy kicsit kanyarogni bizony.
De, inkább a lassíts táblákat csípem
lesifotó :D
Boldog szülinapooot!
Örülnél, ha ma ilyen táblák mellett kanyaroghatnál, mi?
Na mizu mindenki? Hogy bírjátok a semmittevést?