Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm ! már eszt is tudom
A Petro. olcsobb.
Hali!
csak a deknit Brigoztam .....!láncot direkt lánc tisztítóval ....!
Láncot minden -500 km.-nél fújom,minden másodiknál tisztítom előtte.
Petróleummal mert a Brig. nem használ a lánc O-gyűrűinek.
DE A GUMIRA KERÜLT PETRÓLEUMOT TISZTÍTSD LE MERT OLAJFILMET HAGY MAGA UTÁN.
SZERINTEM!
Üdv az Uraknak! Egy kis segítség kellene! A képen megjelölt méretekre volna szükségem. Előre is kösz!
Brigeciol , bántja a gumit.
Petroleum na az a jó visz mindent és gumi,festék barát.
Takaritami meg mimdig kell a lancfedel alatt
Én is kívánok mimdenkinek Békés Boldog Karácsonyt
Én sem akartam börgetni csak ugye ...a vér nem válik vízzé !
idő hiányába sajnos nem sokat tartózkodok itthon így motorozni is keveset tudok .érdekelne ki hogy tisztit láncot ....erről megoszlanak a vélemények .ahhoz képest magáról a láncról nem sok kosz jött le inkább a burkolat alatt volt sok kosz 1 órát brigoztam a burkolatot .mire tiszta lett .már bánom hogy nem fényképeztem le ....milyen volt...
A Shoei az Shoei.
Én mondjuk nem szeretem a beépített napszemüveget, inkább sötétített plexi párti vagyok, de nem vagyunk egyformák.
Idén már sóztak, szóval a kiadós tavaszi "tisztító" esõkig az én gépem tuti pihen.
A láncot pedig tessék minden fùjás elõtt takarítani, nem pedig lefújni a koszos láncot! A fùjás önmagában nemsokat ér.
Hali !
Aszt kell mondjam minden tiszteletem a Shoei mérnököké !
Ma megtörtént a teszt csak jót tudok elmondani !ami furcsa volt ,elég nagy a csend a sisakba talán ez volt a legszokatlanabb .ami még nagyon nagy találmány az a beépített napszemcsinek is nagy hasznát vettem .Szinte a motorozás alatt 100km végig le volt nyitva és egyáltalán nem zavaró sőt nagyon hamar megszoktam .Nem bántam meg mindenkinek csak ajánlani tudom .amit még megosztok sajnos eddig csak mindig fújtam a láncot soha sem volt időm tisztitani..ez is megtörtént nem hittem volna hogy a kicsi lánckerék burkolata alatt mi kosz képes lerakodni .mindenkinek aki eddig eszt nem tette meg ..nézzen be oda nekem már nem sok hej maradt a sok kosz miatt .13 fok volt elég jól bemelegedtek a Michelinek ahoz képest .
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek !
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek.
Nem áll szándékomban. Viszont a motorba gondolkodás nélkül beleöntöm majd. Viszont nem kell már többé órákat vakarni a fejünket, és Neked sem kell a manual-t nyálaznod, hogy miért nincs olajnyomás. Megvan még a kép, amikor tanulmányozod az írást.
Hű mire azt mind megiszod...
Na, mi a helyzet? Mindenki ezerrel karácsonyozik? Vagy rohangál az ajándékok után?
Mi már felkészültünk a tavaszra.
Szia tudok segiteni!
Sziasztok!

2004-es 636-hoz keresek fejidomtartó konzolt (avagy tükörtartó konzolt). Tud segíteni valaki ebben?

Köszi.

Üdv,

Andi
Sziasztok!

Van ez a Motul fuel system clean cucc. Nekem szerelő ajánlotta, h dobjak bele, mert állítólag csodaszer. Az összes kormot is le tudja kaparni a dugókról és szelepekről. Nektek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban, h tényleg ér e vmit?
Forma F1 piros,fehér sportmotor csizmám van,én szerintem jó,igaz másik még nem volt a lábamon
És az is érdekelne mennyit lehet érte kérni, bontatlan 2001 es karbisorral kipufogóval gyertyakkal cdi vel elso lanckerekkel lanccal
Üdv! Erdeklodnek hogy a kepen lathato blokk hengerfejen levo air switching valve es reed valve mit csinal mukodes kozben?
Gratulálok én is mindenkinek a motoros dolgokhoz !
Nekem is Forma van semmi bajom vele !
7 év se rossz.
77 év , , ..... ,

Csak 7 év volt
Fogalmam sincs Carlo ez az első Forma csizmám eddig egy StylMartint haszáltam 77 évig na azt is ajánlom .
Az biztos ,hogy a lábat nagyon tartja nem lötyög és kényelmes is eddig 40-50 km- et sikerült benne motorozni . Furcsa nagyon a sporttúra csizmához képest azt megmondom de majd betörik remélem.