Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van tankpad és már teljesített is egy párszor ezért cserés is lesz.
A baj azzal van,hogy nekem minden féle képpen oda ér a kis egybe kocka hasam (102 kg vagyok de abból 80 kg izom a többi meg, hogy szexis legyek , ).
Amúgy voltam bent a bácsinál és akkor mutatta ,hogy csak fém cipzárja van de megoldom,mert veszek műanyagot és belevarratom azt. Most már ráér úgy is vége a szezonnak .
Már kettő komment van .
Lehet!
Sziasztok.Ti tèli lerakásnál mire esküsztök ...kijàratni a karbiból a benzint és nem indìtani tèlen vagy 3-4 hetente beröffenteni?
Nem semmi , nekem a nyakam csipte meg idén egy méhecske, de nem érdekelt nyomultam tovább. Kellemes nem volt az tuti
Szerintem nem is volt semmiféle bogár/darázs. Csak ellenállhatatlan vágyat érzel, hogy vetkőzz a kutasoknak.
Jujjj, nem lehetett kellemes. A kis dögök úgy tűnik mindig megtalálják az utat oda, ahol nem lenne semmi keresnivalójuk.
Nekem egyszer két éve volt egy sztorim. Városon belül haladtam, pont egy szűk hídon, félreállási lehetőség nulla. Egyszer csak érzem, hogy valami mászik a mellkasomon... Aztán ment lejjebb a kis dög. Végig éreztem, hogy közelít a hasam felé. Nem győztem behúzni mindenemet, hogy nehogy megnyomódjon az "állat", mert még a végén megcsíp. Elkezdtem húzni a gázt, hogy sikerüljön végre leérni a hídról. A híd lábánál benzinkút. Begurultam, szerintem le se állítottam a motort, a kesztyűket ahogy húztam le a kezemről, dobtam is el. A sisakot úgy próbáltam letépni a fejemről, hogy nem csatoltam ki... gyorsan akartam... Sikerült levenni, téptem le magamról a kabátot. Közben odaért a kutas, pedig nem a "tankolós részhez" álltam be. Látta, hogy dobok el mindent, ami a kezembe akadt. Láttam az arcán egyszerre a kétségbeesést, és az örömöt, hogy igyekszem kibújni a ruháimból. Közben szedegette a kesztyűimet. Végül nem találtam meg a támadót, valószínűleg a kapkodásban, csapkodásban sikerült elmenekülnie. És szerencsére nem is csípett meg. Remélem nem is jutunk csípésig sosem, mert allergiás vagyok.
Ja, meg legutóbb szept. 20-án Dobogókőről hazafele Tatabányán megálltunk tankolni. Már a shopban fizettem, mikor éreztem, hogy valami mászik a melltartómban(!). Jajjjj, mondom a pénztáros csajnak, hogy valami nem oké, várjon, bogár van a pólómban. Erre a csaj rám üvölt: "HÁT AKKOR VETKŐZZ!" Az se csípett meg, de nem is darázs volt.
Sose felejtem el, 6-7éve történt, motoroztunk haverommal, megállunk egy kocsma előtt kávézni. Farmerbe voltam, sétálok a bejárathoz érzem megcsípte valami a combomat, mondtam is haveromnak, hogy baszki darázs van a farmeromba. Erre ő, hogy hülye vagy, hogy lenne. Ezzel el is rendeztük a "vitát", hogy nincs semmi ilyen. Léptem kettőt megint megcsípett eléggé közel a... , azzal a lendülettel toltam le a farmert és a boxer szárából szépen kiszállt a darázs... Szóval csak óvatosan viccelődjetek azzal, hogy beszáll a darázs a nadrágba...
Hideg téli estékre pont jó lesz
Hát ez durva, azert oda tetted rendesen. Én már az olajat leengedtem igy nem is próbálok a nyomdokaiba lépni.
Tankpad? Nem kő' fetrengeni a tankon , nekem például sose hozzá se ér a cipzár még a tankpadhoz sem, nemhogy a tankhoz...
Viccet félretéve, érdekes, hogy nincs műanyag cipzárja, nekem emlékeim szerint cserélt már sliccet a bőrnadrágon, és szerintem abban nagy fogú műanyag cipzár van... Bár, mérget nem vennék rá. Az is vicces volt, Keneséről hazafele öltöztünk be, aztán a sliccet felhúzva a kocsit sikerült felhúzni, de a cipzár nem "zárt be". Még néhány próbálkozás után kénytelen voltam nyitott sliccel hazajönni. Még jó, hogy nem szállt be egy darázs...
Nézdmá', még valaki kommentelt is.
Végre megszületett
Kwasaki ZX6R
Ha sikerül küld el a linket. Thank very match
Én épp most próbálkozom feltölteni youtubera, de mindig megáll 33%-nál Pedig már átkonvertáltam, de úgy sem. Azt írja, hogy 1 perc van hátra, már vagy 10 perce.... Már próbáltam AVI-ban, MPEG4-ben, meg még 3 féle módon, de mindig megáll a feltöltés.
Szia, na ha feltoltod megnezem tutira. Sőt már most neznem mert mostanában nem ír senki
igen már megint szét ment . ERlőször mikor kérdeztem nem vittem el ,mert megcsináltam én . Erre melóból hazafelé,hogy jöttünk volna motor beindít ,öltözködést kezdtük volna és kezembe maradt a cipzár kocsija , , .
Most már mindegy meg kell,hogy csináltassam csak veszek műanyag nagy fogú cipzárt mert az öregnél csak fém nála azt meg nem szereti a tankom .
ja és nehogy baj legyen olyan szél zajos ,hogy el sem hiszed pedig a hangszóróhoz raktam szivacsot a vízálló tokba. Csak hogy a tok olyan alakú ill. olyan kis kiszögellések vannak rajta ahol a szél belekap és sztem annak a hangja hallatszik.
Minden rendben ment lettek felvételek DE sztem szart sem érnek,mert én hülye előző este elállítottam a kamerát így csak 720/30 ba vett fel ami nem annyira jó sőt szar lett. Meg hát sokszor ki ill be lett kapcsolva a kamera és össze kéne fűznöm a videókat is + összetömöríteni a videót és egyben a lényeget kiszedni csak belőle ami a műszak rendem miatt tolódik. De fel fogom rakni ide is meg Youtube-ra is ahol HD ban lehet megnézni aki akarja.


Aztán másnap átállítottam 1080/ 60-ba és úgy is csináltam videót . nappal ill. este is. majd azt is feldobom ha lesz időm.
Jó estét kívánok hölgyem, uraim
Sziasztok! Ha valakit érdekel, van egy új, 03-'04-es ZX-6R-hez való, kék Lucas hátsó fémfékcsövem, kék fittingekkel.
Már megint szétment, vagy azóta sem csináltattad meg?
(mióta kérdezted, hogy én hova viszem a mieinket)
Na mizu mester? Hogy sikerült a köröd?
Sziasztok!

Eladó egy komplett bontott váltó 2005/2006-os ZX-6R 636 Ninjához.
A váltó jó állapotú, 19.000 km van benne. Ár: 60.000 Ft.

Ugyanitt eladó EBC versenykuplung lamellák (5 db.) 2,6 mm vastagságú. Az 5 db. ára: 12.000 ft.

Érd.: +3630-959-6977
Vagy: rolanddanyi77@gmail.com

Kérésre természetesen bármelyik alkatrészről küldök nagyfelbontású képeket.
360 000ft a motor ára.+ forg. hely.