Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amilyen ritkàn megyek vele felesleges is.....tavaly ment maximum 2 ezret.
Szerintem jól teszed
Inkâbb màsra költöm mêgis a nem lètező pènzem:D
nem tudsz motort tuningolni pad nélkül se innyektoros se karbis motort meg se éri az a 1-2 lóerő.
Igazad van.
Azért ha mondjuk lenne békéscsabán ilyesmi valószinű beruháznék rá.
Persze én ezt értem is.csak nem is tudom hogy jutottunk el ide:)Az a helyzet ha szarrá lenne kopva a motor valoszinüleg nem egy dyno jet-re ruháznék be:)
Ahol az állapot felmérés csinálták a motoromon (amikor vettem).
Azt mondta a szerelő (Full-Gas) hogy a teljesítménymérés többet mutat meg egy motor állapotáról mint bármi más.
Azt hiszem 112 a gyàri.Az a baj ez a pados mèrès nincs a közelbe...kb màsfèl ève mèrtek kompressziót 11 volt mindegyik hengernèl.
A tiéd hány lovas?
Szerintem érdemes padra tetetni annál jobb állapot felmérés nincs is.
Èn azt hittem ez a cucc nem csak a szarból tud jót,hanem a jóbol mègjobbat csinàl.nyàr vègèn megnèztem 140-150 es tempónàl 4,6 -ra jött ki a fogyasztàs ugyhogy arra sem lehet egy szavam sem.
Anyagi problèmàk jöttek közbe ugyhogy marad ez egyenlőre:)Amugy sincs vele semmi problèmàm hàla istennek:)
Hát 10 éves a motor, van szériaszórás is stb. Ha a motorod alaphangon 8 litert eszik akkor alig vár egy jó kis beavatkozást. Ha 5-öt eszik és megy mint a golyó akkor nem biztos, hogy érdemes buzerálni.
Hát a 9-es nem arra akartad a 6-ost cserélni.
Hogy érted azt ,hogy minèl rosszabb gyàri àllapotàban?Egyèbkènt köszi a hasznos infókat!:)
Tuningolàs gyanànt gondolkoztam egy ilyenbe:)Nincs semmi baj,de ha lehetne jobb akkor mièrt is ne:)
A mi motorunkon (az enyémen tuti) alapból állítható tû van. Azt állította már szaki? Az már nem segít? Mit akarsz elérni ezzel?
Szerény véleményem, hogy nem érdemes utcai használat mellett ilyenre beruházni. A pálya nyilván más.
Egyébként az üzemanyag/levegő keveréket lehet vele szabályozni-állítani. Minél rosszabb gyári állapotában a motor annál több értelme van. Kisebb fogyasztás, több nyomaték, több lóerő, harapósabb motor. Ezeket lehet vele elérni. Néha mindet egyszerre. De szakember kell hozzá aki néha többe kerül mint maga a cucc.
Hát ha karburátorba való Dyno jet kittet veszel annak van értelme de azt is szakembernek kell beállítani.
Ha veszel egy Power commandert ami a képen is van annak nincs mert az csak injektoros motorhoz jó.
Hali srácok!Azt szeretném kérdezni,hogy ez a cucc amit belinkeltem mire való,és érdemes költeni ilyesmire?http://www.mandp.co.uk/product...
Az enyémről sok kosz szokott lejönni.
A Petróleumot lehet ülepíteni a kosz leül a edény aljára és a tiszta petrót le lehet önteni.
3 Euró vettem... addig fújtam még el nem fogyott !
Érdekes mód nem sok kosz jött a láncról kb kétszer értem vele körbe de nem sajnáltam .Itthon nem tudom menyibe kerül .
Évek óta pertóleumot használok semmi baj vele sőt .....
De ki,hogy csinálja .
Eddig nem vettem észre semmi film réteget bár mondjuk mindig mosás elött ganézom le aztán suvick jön lehet azért
Mennyi 1 flakon lánc tisztító?