Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sebaj, nemsokára itt a Tavasz
Mi már elraktuk aludni a gépeket. Napsütés ide vagy oda, hideg van már.
Az, főleg ha sütne a Nap
Deszépis volna
Szia amint látod nem is volt: 36-3db, 39-5db, 40-1db. Ebből már csak 36-1db és 39-2db maradt

Üdv:
P
Jó világ van ám , .
Mond meg őszintén ! A saját H2R-d ért mentél ki ugye ?! .......... , ,
Szia erdeklodni szeretnek a kawas cipo utan meg van-e meg vagy esetleg 43 van-e? Remélem, fontos lenne :)
Nem semmi, durva az eleje
Csak hogy legyen miről beszélni

Suzuka meg az új H2R
"Most meg már ég a tököm"
Haveeer
Töklampasom, valamiert nálam nem írta ki
Köszönöm, 2005os.suliba voltam azért nem írtam. Most meg már eg a tököm
Te meg dobjál föl arről az éretlen izéről egy galériát de gyorsan ..... ..... .......
Bocs benéztem de nagyon sumegiroli töltötte be a jó linket én a rosseb tudja miért gondoltam, hogy 03-04 636-od van.
És tényleg milyen igazad van hallod

Így benézni te jó ég , , ,

, , , , ,
Akkor viszem a Mozdonyét meg a Majáét ha van időd és kedved.
Èn meg kinyomtattam az enyémnek és a hetesnek is a manual-ját, aztán szépen kilyukasztgattam és lefûztem egy kemény borításù dossziéba.
Vettük már hasznát, volt olyan, hogy a garázsban vakargattuk a fejünket, és közben lapoztuk a manual-t. Pedig amit már Tom sem tud, ott nagy a baj...
Általában nem elkopik vagy vékonyodik csak megkeményedik az anyaga és elcsúszik. Na onnantól kezdi megégetni a fémlamellálakat és akkor kell mindent cserélni. Ha időben elkapod akkor elég a neve ellenére nem kopó kopólamellákat, ha még így is el-el csúszik de fémlamellák nem égettek (azt észreveszed mert megfeketedik esetleg szivárvány színű lesz a hőhatástól) akkor egy garnitúra rugó is kell. Ha égettek akkor minden kell, fém+kopó+rugók.
Jah akkor bocsi, de az adatlapján 2005-ös van írva azért linkeltem azt..
Amúgy én pdf. fájlba töltöttem le, mert felraktam a telefonra hogy kéznél legyen mindig ha netalántán kellene.
Nagyon szépen köszönöm, ez jobb mint egy karácsonyi ajándék
Talán itt sikerül választ találni! 289. oldalon, ha minden igaz
Nemgond ha nem tudjátok, mert úgysem cserélem ki
Tudja esetleg valaki, hogy egy egezseges kuplunglammelan hany milimeter anyag a jó, vagy esetleg meddig hagyható megkopni?