Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az első jogsitól számolva, amivel vihetsz utast, szóval a 125ös, talán még a1 a neve. Én se szeretek utast vinni, de csak a felelősség miatt. Nem tudom, hogy viselnémha a mögöttem ülővel történne valami, még ha nem is én vagyok a hibás.
És az első jogsi megszerzésétől, vagy a kategória érvényességétől számítva? Nem mintha sűrűn vinnék utast, meg már le is járt a kategóriától számítva is a 2 év (1 hónapja ), de érdekel. Ja, és vittem utast a 2 év alatt. 1-szer. Nem nőtt a szívemhez az utasmotoroztatás.
Itthon csak utast nem vihetsz, 2évig.
Miiii? Svájcban van ilyen, hogy tanuló jogsi?
Mondjuk valami mintha nálunk is lenne... Nem tudom, engem szerencsére már rég nem érint.
Hát Szép lehetet Horvát sportmotoron. Én nem hagyhatom el az országot, mert tanuló jogsim van . Mint valami őrült, csak a környék
Nekem ez az első telem ami előtt el kell raknom valahogy a motort. Tavaly dec.15-én került hozzám a gép. Semmit nem csináltam vele akkor sem, és valószínűleg idén sem fogom túlspilázni a dolgokat. Tisztán lesz elrakva, az tuti, bár mi mindig lemossuk a gépeket minden motorozás után, csak most kivételesen koszos, mert legutóbb már szürkületben értünk haza.
Szerintem 3-4 hetente beröffentjük majd a gépeket, vagy ahogy sikerül. A motorok 10-15 fokban állnak majd egész télen, szóval nem hiszem, hogy nagyon többel kellene készülni. Meglátjuk.
Azta Na így már tényleg nincs ötletem, hogy hová szereld a kamerát. Esetleg közvetlenül a tank után, az óra elé valahogy. Mondjuk a kormányra gyártani valami kameratartót, ami az óra felé nyúlna be. Valami egyedi megoldás kell, az biztos
Nem szabad leengedni a karbiból a benzint.
Az utolsó pár tankolást +100 benzinnel,egy kis spuri esetleg.
Indítani havonta 1x szoktam de csak ha nincsen mínusz.
Nem nagy csak ennyire ilyen pici a tanktáska :)
Legalább van mozgás itt is ,
Üdv,

engem a 95-ös első indexei érdekelnek ha nem karcosak. Küldj át képeket, az adatlapomon megtalálod. Köszi
Na befejeztem az offolást a topicba, még megkapom, hogy nincs is zx6om , meg annyit beszélgettünk a darazsakról, hogy lassan átköltözik a hornet topic ide.
kawasaki zx 6r 95-ös.99-es. zx 636 2002 alkatrészek eladók tel 06704275150
Mi az, hogy "õ IS fél"? Én nem félek a darazsaktól , csak aránylag rosszul viselem a darázs-/méhcsípés következtében kialakult allergiás reakció okozta fulladásos halált.
Ha nem csíp meg, akkor nem zavar.
Mintha rólam írtál volna jellemzést Annyi a különbség, hogy én majdnem minden állat jelenlétében csapkodást rendezek és/vagy menekülök
Ettől függetlenül, mentettem már meg jó párat, még egy gólyát is
Köszi Mindenkinek!
(halkan megjegyzem, hogy NEM én vagyok a videón, hanem a neten találtam)
Go mester! Sajnos nekem nincs tanktáskám, így nem tudom, hogy mekkora részt fed le. A lehető legközelebb tettem a plexi merevítő vashoz, ahol már majdnem kezd íves lenni a tank. Ránézésre elférne egy tanktáska mögötte, de nem vagyok benne biztos.
Nem szabad csapkodni ,mert pont azért csíp meg. Én hagyom ,hogy eldöntse mit akar és 99,9% -ban mindig tovareppen
Na azért ne túlozz! Van egy haverom ő is fél a darazsaktól/méhektől, de nem allergiás rá. Elég viccesen néz ki, mikor egy jókötésű 30éves srác elkezdi csapkodni a darazsat mint egy 5éves kisgyerek. Azt nem szeretem, mikor valaki túlparázza a dolgot, max megcsíp aztán annyi.
Igazából az allergiámra van nálam gyógyszer mindig a pénztárcámban, ami meg mindig nálam van, mert abban vannak az irataim is. Bár, az lehet már lejárt, mert nemtom' mióta ott van.
Viszont jó ötlet berakni kalciumot a gépbe. Az EÜ csomagba be is fér szépen. Bár helyzetben a tablettát bevenni macerásabb, később is hat, szóval én inkább az injekcióra szavaznék. Asszem' rakok is be.
Ugye, hogy a végén még megsajnálsz, és nem gondolod azt, hogy örömömben vetkőzök?!
Dehogy haragszom meg ilyenekért... Értem én a vicceket. Amúgy ma gondoltam bele, ha valaki tényleg fél a darazsaktól vagy allergiás rá és menet közbe csipkedi meg, akkor ott aztán a pániktól tud olyat esni az ember...
A legjobb,hogy a kamerát a bukótetejére raktam nem a pleki mögé. Ki kéne találni ,hogy rakja be a plekihez mert sokat sőt nagyon sokat használom a tanktáskát
Peti én csak azt tudom amit én csináltam a 01-s kawával .
Tele tank, 2-3 hetente indítás és aksi ki és bevitel a szoba és motor közt.
Mindenki másra esküszik én erre
ingyen sztriptíz jó lehetett
na ezért hordunk anyukával kisebb orvosi csomagot a kötelezőn kívül. Sebtapasz, fájdalomcsillapító, gyomor problémák elleni gyógyszerek, és ami a legfontosabb kalcium tabletta pont az ilyenek miatt én ajánlom sokszor jól jönnek ezek a cuccok még ha helyet is foglalnak.
Akkor elmondhattad,hogy mekkora a tarsolya ... azóta sem volt akkora mi ? .
Viccet félretéve vigyázni kell az ilyenekre hisz nem játék főleg ha valaki allergiás a méh csípésre sajna bele lehet halni.

rem nincs harag a "poénkodás miatt,, ....