Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én arra, hogy sehol nem hagyom ott a motoromat hosszabb idõre úgy, hogy nem látom azt. Neked is ezt tudom csak javasolni.
Nincs olyan zár vagy lakat, amit illetéktelen nem tud kinyitni. Idõ és szakértelem kérdése csupán.
sziasztok!most venném meg első motorom,védelemmel kapcsolatos kérdésem volna,hogy ki hogyan és milyen zárakkal védi szeretett masináját?sokat mondják az Abus,Kryptonit zárakat.ki mire esküszik?
Sziasztok, van pár új akciós póló a 636 topicban!
Reméljük lesz belőle valami!
Ez lenne a legjobb szerintem
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hali!
Köszönöm !
Annál olcsóbban kapsz ùjat is! Például itt.
Egyébként valóban nagyon hasznos, én is most akarok venni. A hátsó emelõnèl már csak a villanyakas elsõ emelõ a jobb, hasznosabb.
Használni fogod,lánc ápolás,táli tárolás,nélküle a kerékcsere sem lehetséges.
Szerintem akkor érdemes ha használod, ha nem akkor is
Sziasztok !
Érdeklődnék motor emelőt szeretnék vásárolni ... Hátsót.
Soha sem volt még nekem...
Érdemes e ?
Valakinek tapasztalata itt a Képes apróban árult 10500 ft -ról ?
Üdv.
Valakinek van valami Infója az alábbi Kawa olajról?
http://www.olajmezo.hu/ELF-VEN...
Most állítólag 11 fok van, szerintem simán bevállalható még cordura ruhában, nem vagyok fázós, de bőrbe nem indulnék el már. Egyszer februárban vittem szervizbe még az apriliám 65km-re, 5-8 fokban. Na azt senkinek se ajánlom , szétfagytam...
Szia!
Szerintem eléggé odafagynál. Persze én "papírmotoros" vagyok, meg már 15 fokban is meg akarok fagyni, de biztos vagyok benne, hogy ha mégis a lábon-hazahozás mellett döntesz, akkor az nem lesz valami kellemes élmény. Viszont ha valami alkalmi vételről van szó, vagy annyira jó az a motor, akkor ilyen miatt nem szabad otthagyni. Jól fel kell öltözni, + bőr ruha, aztán majd összeszorítod a fogsorod. Ez esetben még örülni is kell, hogy legalább csapadék nincs (legalábbis itt most süt a nap).
Az én motoromat december 15-én vettem, akkor jóval hidegebb volt, és vagy 250 km-ről hoztuk, nekünk szerencsére volt módunk futón elhozni a gépet.
Sziasztok!mennyire fagynék oda a motorhoz egy 110km-es távon most jelenlegi időjárásban?mert vennék egy motort,de se vonóhorog ha van olyan ismerös az meg pont nem ér rá.
Tok jo az ablaktörlő
Csempésztem egy kis nyaktornát is a hozzászólásomba.
A hétvégén lenéztünk Főkajárra, meglesni, hogy hogy áll a pálya. A helyiek szerint egy ideje áll az építkezés, mindenesetre mi azért reménykedünk. Tőlünk csak 40 km.
Haliho!

Ha 7-8 ezertől nagy gázadásra csúszik a kuplung, mit probaljak tenni vele? Felül a karnál mindegy merre csavargatom, nem tudok belőni olyan konfigot, ami jo lenne. Kb ha 2mm latszik a menetből, ugy a legjobb, ha attól kintebb, vagy bentebb tekerem, az csak ront a helyzeten. Legutóbb a szerelő nem a gyári kuplungrugókat rakta vissza, hanem azt amit az új kuplunghoz adtak, ezek valamennyivel rövidebbek , de szerinte annak ehhez semmi köze. Az olaj is uj.. Lenn a deklinel levo kontraanyánál érhet meg valamit ha utána állítok? Még valami érdekesség: legutoljára mikor mentem vele, és egy normális beállítással leraktam(sehol nem csuszott 250-ig, bármekkora gázt is adtam) volt még holtjátéka a kuplungnak,csekkoltam , most viszont hidegindítás előtt 1 hét elteltével teljesen be volt feszülve a bowden, visszacsapott a kuplungkar. Ötlet ?

Köszi!
helló!eladó pár dolog kawához,ha esetleg valakit érdekel
Holnap benézünk, rég jártunk már arra.
Sziasztok!
2004-es 636-hoz generátor deknit tud valaki? Mondjuk 30000 alatt? Esetleg jó állapotú ezüst színű bal oldalidomot?
Ez jó és mi van a fiúkkal?
Szezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!