Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képes lenne elmászni ilyen rövid idő alatt?
Én a szelephézagra csak ránéznék
Hali kérdezd meg Perecet házha meg van még neki.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Halli nincs valakinek eladó első váza zx6r 2003-2004 hez ?
Jöhet.
van egy eredeti enuma láncszettem is 9000km-et futott gyári áttétellel
ide jöhet?
Hello
Tennél fel képet?
zx6R 1998-2002-re leo vince ovál kipufogó dob eladó. 3 csavaros felfogatás bilincsel. 40 000 ft áron.
Persze, hogy az új kamerával, mivel mással?!
Az a baj azzal, hogy csak a szerelő "gondozza" a gépet, hogy pontosan ezeket a dolgokat amiket mi otthon hétvégente megcsinálunk, azokat egy szerelő sosem csinálja meg. Féktisztítás? A szerelő kidobja a rossz fékbetétet, befúj egy kis féktisztítót, aztán megy is be az új. Ugyanez sok mással. Nálunk jó dolga van a motoroknak, megkapnak mindent amit kell, cserébe teljesítenek is, amikor kell.
Olajszűrőt HifloFiltro-t ajánlok, a mieinkbe 303-as való asszem, de ebben erősítsenek meg a többiek.
Újabban megint rakoncátlankodik a gépem. Hidegen,szívatóval 3 másodperc alatt elindul, semmi gond. Viszont melegen az istenért sem akar elindulni! Ha pl. megállok tankolni, utána tuti tolás következik, mert forgathatnám 5 percig is, akkor sem indulna el. Karbi szinkron, szelephézag, új gyertyák, tavaly júniusban beállítva, cserélve. Azóta 7000 km-t ment.
Valamint, úgy vettem észre, hogy nehezen ejti a fordulatot. Bár ezt a szerviz után is csinálta. Valakinek van ötlete?
Naná, hogy a kamerával fényképezi a műveleteket
Elvinném hozzátok szívesen a motoromat, egy hétre.
Sajnos én minden szarral a szerelőhöz viszem, mert csak hétvégén vagyok otthon max. akkor meg nem akarok szerelni. Szóval vasárnap letesz, aztán pénteken hozom, addig legyen kész, ez a mottó
Tényleg, olajszűrőben milyet ajánlanátok?
Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni 03-04 636 plexi ügyben!
Mivel elég magas vagyok szeretnék venni valami fasza dupla bubis plekót a mocimra hátha jobban elterelné a kobakomról a menetszelet mint a mostani és a kérdés az lenne hogy melyek azok a márkák/gyártók akik igazán dupla bubis plexiket is gyártanak mert rendeltem én dupla bubis plexit tavaly de annak sok köze nincs hozzá se minőségbe se semmibe (motorplexibolt.hu) ráadásul egy selejtes karcos fos szart kaptam de persze 8 rudiért nem számítottam sokkal jobbra... mindegy...
Man TT-s motorokon szoktam látni olyan plekót amire gondolok úgyh biztos létezik ilyen.
Jóvanna, értemmáááá!
Szombaton egész nap a gépeket hekkeltük az udvaron, és hosszú ujjú felsőben+pulcsiban fáztam, kabátot kellett felvenni, szóval még nincs itt a jó idő.
Egyébként sem tudnánk még motorozni, valószínűleg a héten sem fogunk még, mert Tomnak a villái szimmering- és olajcserén vannak, én pedig levegőszűrőre várok. Szombaton kimostam szépen a régit, és konstatáltam, hogy ezt bizony megette az idő, és így nem rakom vissza. Az újat megrendeltem, de nem biztos, hogy a héten ideér, és még össze sincs rakva a motor. Ja, meg az olajcsere is hátravan még. Nem sietjük el a dolgot.
Viszont ha már olyan szépen sütött a nap, rászántuk magunkat a fékpucolás macerájára. Jó hír, hogy a fékem tökéletes, a dugattyúk akadálytalanul járnak, a porvédők épek, és a fékbetéteken nem látszik kopás, zsír új gyári Tokico betétek. Most félhetek, hogy Tom lelopja őket.
Sziasztok!
Eladó egy ZX6 / ZX9 műszerfal hibátlan állapotban, ha valakit érdekelne.
Szia.
Én K4 1000 ről váltottam 636 ra és nem bántam meg!
A megbízhatóságról meg annyit hogy ez sem rosszabb mint bármi más ahogy szokták mondani egyszarmind.... annyit tudok hogy a 05-06 évjáratnak szokott gond lenni a váltójával.
Szívesen !
Óóó, hát köszönöm szépen!
Nőnap alkalmából sok boldogságot kívánok neked !
Hoppá mit találtam

crazyjoe
Vadonatúj Puig plexi 2009-2012-es évjárathoz. Gyári fólia is rajta van,sosem használt.
Azééé pont ott, mert ott veszik vissza a gopro 3-at garanciába.
Ha ez megtörtént, akkor levásárolhatom az árát. De holnap rákérdezek, hogy nem tudnám e Fehérváron, vagy Győrben levásárolni.
Ne várj tovább, jó idő van már! Bár nem úgy mint nyáron, de azért lehet már húzni neki. Mondjuk múlt hétvégén már gumimelegítés közben majdnem eldobtam
Mehhh, pont Szombathelyen?!
Menj el a szomszéd városba... Én is anno Tatabányán vettem a laptopomat, mert Fehérváron nem volt...
Én is várom már a jó időt, de annyira nem vagyok oda, még hideg van nekem... Várom az igazi tavaszt, és a tiszta utakat.
Na, úgy látom, hogy egy darabig még nálam lesz a "régi" kamrám.
Megnéztem a neten, hogy van e már a mediában gopro 4 (még hétvégén nem volt) és láss csodát, már feltették! Persze mellé van írva, hogy a szombathelyi üzletben több mint 4 hét! Megrendelném online is, csak garanciális cserénél gondolom nem megoldható. Azért majd hétvégén megkérdezem, hogy nincs e rá valami megoldás. Már szeretném tesztelni
Helló tudnal kuldeni az emailemre kepet,illetve milyen az allapota,ár és helyileg hol vagy :-)
bakugabor@gmail.com