Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

99-es zx6R külföldi okmányokkal kis fejidom sérüléssel, de eredeti fellelt állapotában eladó zöld színben. ide írj ha érdekelne: kawaszeki@freemail.hu

illusztráció de kb ilyen.
Nem, ő Pomáz és Pilisszentkereszt között vesztette életét.
A TV2-n volt a híradóban tudósítás, tele közhelyekkel, és valótlan, túlzó információkkal. Többek között azt állították, hogy "szétrobban a fején a bukósisak az ütközés erejétől", az édesanya viszont megtudta a rendőröktől, hogy a bukósisak teljesen ép. A rendőrségi felszerelésének a sisakja volt rajta, ugyanis Bence motorosrendőr volt.
Nagyon hiányzik! Soha nem vesztettem még el senkit így. Felfoghatatlan, hogy soha többé nem áll meg a kapuban, hogy "Induljunk már! Már megint nem vagytok kész?!"
Áááááá, őt is szeressük', nem zavarjuk el csak úgy.
Egyébként én kifejezetten szeretem, ha van egy kis kakukktojás a képen.
Ez a szokásos megálló, ahol akkor állnak meg a többiek, ha én már megint eltévedtem. Ez az a pont, ahol bevárnak, ha én ott csavargok valahol a környéken, csak épp azt nem tudja senki -köztük én sem-, hogy hol vagyok. Ezt már tudom, hogy hol van, csak általában azt nem, hogy ehhez képest én hol vagyok.
Köszönöm!
Köszönöm!
81-es mórnál? Aki vele volt hogy van?

Rohadt egy része ez a motorozásnak. Bármikor, bárkivel, bármi lehet! Csak óvatosan!
Őszinte részvétem!
Na mindegy megyek melózni!
Repsol fényezés rohadt jól néz ki.
A Hondas tagnak szolhattatok volna, hogy alljon mar alrebb, amig fotoztok.
Részvétel a baratodert...
Jól néz ki az a vadász repcsi a háttérben.
Persze!
Neu?
Én tudok 2 félét is!
A tegnapi nap igen vegyes, szélsőséges érzelmeket hozott.
Egyrészt motoroztunk egy jót a kedvenc útvonalamon: Fehérvár-Veszprém-Művészetek völgye-Tapolca-Zánka-Bfüred.-Litér-Berhida-Fehérvár kört mentünk. Nagyon érzem azt a környéket, mert már megint eltévedtem. Legutóbb ~40 kilométerrel csúsztam el, most csak olyan 15-20 kilométert tettem meg pluszba.
A motorozás jó és élvezetes, az idő pedig kiváló volt.

Aztán este jött a hidegzuhany. Csörög a telefon, hogy egy nagyon jó barátom szombaton balesetet szenvedett. Ő már fentről vigyáz ránk. Még mindig nem térek magamhoz. Ilyen estét-éjszakát-reggelt-és napot nem kívánok senkinek. Nemrég még együtt ittunk, és énekeltünk Blöróékkal Kenesén.
Na az szívás, hogy pont a kör előtt ment szét a szerkó...
Nem baj, attól még csinálj csak videót, kíváncsi vagyok a masinára
Az anyukám mindig azt mondja hogy az a buzi aki mondja!
Szeretném
Anyuka hisztizik,hogy mi a picsának mert akkor megy majd a jampizás és Ő nem szereti SŐT rühelli mikor elkap a mehetnék .
A leg jobb,hogy Szét ment a Bőr kabátomban a cipzár és nem tudom a bőr gúnyát felvenni így marad az szinte utcai viselet . Ami kiegészül néhány védelmi felszereléssel sajna erre kényszerülök.
Így ennek fényében nem lesz sztem nagyon nagy borítás majd
Értettem főnök ,
Beveted az új kamerát is?
Normál utcai használatnál én megelégszem az 5000-el.
Pályán gondolom, hogy 150-et sem menne. Kevés ez oda.
Amúgy jah, amelyik tartós, az legalább nem tapad. Hallottam már 15000km-es Contiról. Mondjuk az is jó, csak kanyar ne legyen az úton
BUZI
Csájé rendbe, most én voltam a soros. Hring -3-ba egyik kistársam kirakott a fűre. Úgy féktáv fele előtt kicsivel, szóval nem mentem még nagyon lassan ellenben vele :) a jobb kisújjamat megdrótozták meg egy kis gipsz a csuklóra aztán várom hogy teljen az idő, amúgy minden zsíros, jahh és szuzukis lettem , kawasaki pfffffffff.................