Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most rendeltem Michelin Pilot Power 2ct-t és a bolt szerint, ettől se várjak 5-6 ezernél többet. Elég puha a gumi, ezért nagyon gyorsan kopik. Viszont ragad, mint a rágógumi
Hát mind a két videó nagyon durva . Szétrohogom az agyam
Nincs kizárva hogy Kawa lenne a következő. Ugye nagyban befolyásolja a motor vásárlást, hogy milyen állapotban van az és mennyiért is akarják adni. Azért lett nekem elsőnek Ninja mert ezt volt az a moci amit megnézem és nagyon kivetni valóm nem volt vele. Most sincs semmi
Akkor miért nem kawa. nem kötözködöm csak érdekel.
600-ba maradok. Ezt se tudom kihasznalni kozuton. Palyara meg nem jutottam ki iden.
Kinek a pap kinek a paplan .
Ha azt tetszik azt vegyél szerintem 750.
Szia! Szeretnek majd ujabbat ha elmenne :) Kovezzetek meg de nekem akkor is K6 gixer a nagy szerelem. Teljes mertekben megvagyok elegedve ninjaval is sot :) tud mindent amit kell neki. De nem minden aron fog elmenni a garazsbol mert nagyon jo mocit fogtam ki hal istennek!
Ha így tudnák kanyarodni én is behánynék.
http://m.youtube.com/watch?fea... itt a mi gèpünkről a reklàm azèrt ez sem rossz:))
Szerintem a legtöbb motor is így tesz mint a Porsche ha mellé ér egy 12-es.
Na igen mèg az is nagy kedvenc ...a reklàmot ismerem bazi jó ötletes:))
Hát a másik kedvenc a 2004-05 10-r
https://www.youtube.com/watch?...
Ez azért mindent visz.
Na igen igy voltam èn is amìg nem lâttam èlőbe meg rà nem ültem......nem az volt mint ennèl ráültem ès beleszerettem.
Éld meg az álmaid ha 12-a kedvenc akkor vegyél azt.
Nekem azt mondták a motorosok amikor a kawát megvettem hogy
"méér ne géjesikszert veté"
Azér mer ez tetszik.
Na latod ezèrt kellene nekem kilences,az azèrt biztos sokkal megbocsàjtóbb mint az a vadàllat:)
Az ismerős csipes akár 12 is eszik de akkor a hayabusa,1000-ek elmaradnak szerintem ez a motor az közutak királya
Nekem is a 12-es a kedvenc.
Jobban kéne a zzr 1400 nél is.
A h2 meg már túl sportos.
Igen a tulaj is mondta ,hogy 8-9 liter alap nàla meg nyalja a gumit rendesen.
Nem is az hogy annyival nagyobb....csak sokkal sportosabb az ules pozicio.Nem szeretem mikor mar ugy ulok hogy a fejem majdnem a plexi elott van:))
Akinek 12 van mondja hogy a költségek megugranak sokkal joban fogyasztja a benzint,láncot,gumit.
Nem vicces hogy egy új utcai gumit megöl 5000 alatt.
Amúgy a 12 es a legszebb gep nekem a mai napig....na jo az új h2r sem kutya de az màs tèszta teljesen:)
Annyival nagyobb?
Bár egy 12-vel lesittelnének.
Nem tudom ràültem ès valahogy az ülèspozìció nem igazàn tetszett.....joo kilencesen nem ültem mèg de a sajàtom jó viszonyìtàsi alap:)