Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atkuldened majd legyszi azt a youtubos linket?
Hétfőhöz képest,jól is kezdődött a a napom
Hétvégén lesz is csapatás, ha az idő is engedi!
Nekem sem kellene. Ha más dobot tennék rá, talán meg is pofozna
Akkor a 2014 es 636 már nagyon rossz lehet.
Na ezért jó a 03-04 636 itt nincs ilyen fölösleges hülyeség olyan dobot rakok rá amilyet akarok büntetlenül nem szól közbe a FI , .
Sőt most nézem You Tube-n kettő van azaz az elektronika az ülés alatt a mechanika a dob előtt az összekötő csőnél. Haverom valami alátét szerűt esztergáltatott az ülés alá ,mert ugye azt kell átverni, hogy meg legyen a végállása.
Pontosítok az első ülés alatt van a szelep
re666 ez exup szelepet a kupu összekötő elött találod ! Legalább is a haveromén ott van

Vannak trükkök ,hogy hogy lehet átverni a szelepet.
Ja mint a tuning dobozok a dízeleknél.
En is arra gondoltam, tökre mint a csiptuning. Majd ha megjon megirom mire jutottam vele. Azért köszönöm.
Egyszerű szerelést ír szerintem be kell csatlakoztatni a szervo motor elé
HA szabad így fogalmazni fingom sincs mindjárt utána nézek
Drága carlo77, azt is tudod hogy hol, hogyan kell csatlakoztatni?
Akkor letudva a gond bár ez ki iktatja nem csinál vele semmit ahogy olvastam
Ezt rendeldem meg , no ilyet
Az az Exup szelep.
Ja, egy szelepet vezérel, ha jól tudom.
Változtatja a cső keresztmetszetét?
Azt nem tudom
ez olyasmi mint a Yamaha exup-ja?
Nem, ez egy szervo motoros vezérlés. Akropovic sportkipufogom van és idő után kijon az F1 hibajelzes. Már szereztem egy olyan cuccot hogy exhaut eliminator. Ez egy csip, ami megelozi a hibajelentest es helyre rakja a szervomotort, elvilig. Már csak azt kell megtudnom hogy hol van az a motor.
milyen az a kipufogovezérlés
a katalizátor?
Juhuuuu! Ennek igazán örülök!
Ma reggel egy üzenet fogadott facebookon. Megtalálták a rendszámomat Az útról vette fel egy srác és hazavitte. Szerencsére nem az út menti árokban landolt (vagy még messzebb) mert akkor nem lett volna meg.
A gyári rendszámtartót egyenlőre hagyom, mert a láncszett után,most jönnek az olajcserék. Talán a téli,2-3 hónapos pihenőm alkalmával szakítok rá időt.