Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemrosz, én mostanában raktarozassal foglalkoztam, de hát itt svajcban csak a svajci iskolakat ismerik el, ha itt mennék fősulira tobb milla lenne a vége, aztán a meló se biztos utána, mert mindig kitalálnak valamit. Így putri melós vagyok, hiába mindenhol jó de legjobb otthon
Én irodán dolgozom, nem multinál. (ezért lógok itt állandóan ) Főként pályázatokkal foglalkozom. Pályázatírás, kivitelezés, pénzügyi elszámolás. HR-es is vagyok, 20 munkavállaló papírjait, gondjait-bajait, béreik utalását intézem. Ezeken kívül meg minden egyéb ami beesik. Egyre inkább a pénzügyi vonalra helyeződik a hangsúly, amit nem bánok, mert meló mellett meg levelezőn, főiskolán közgazdásznak tanulok. Így látom a gyakorlatban azokat, amikről az iskolapadban hallok,tanulok. Ja, meg holnap vizsgázom, OKJ-s bizonyítványért. Rendezvényszervező (is) leszek.
Megkerdezhetem, hogy mit meloztok?
En meg melót keresek, de nem is gond mert vagy hat évet húztam le
Most megyek
Én igen.
Az esőben motorozásnál azért mégiscsak jobb.
Amúgy mit csináltok, meloztok?
Az se rossz
Szombaton kitoltam a motort és elkezdett szakadni az eső.
Úgy sikerült motorral szétázni hogy be se indítottam.
Dobogókő szép hely, onnét vagyok én is, csak a Duna partja másik feléről
Na mivanmáááá?
Mindenki mély depresszióba zuhant, mert nem lehet motorozni? Mi lesz velünk télen?
Szombaton úgy néz ki jó idő lesz, mi megyünk egy Dobogókő kört. Hetes tali lesz odafent.
Sziasztok!
Eladó Kawasaki ZXR636 típusú 2005-2006-os évjáratú motorhoz bontott blokk.
Továbbá érdekelne, hogy a következő alkatrészeket mennyiért lehetne eladni?
Hengerfej (teljesen egyben van, nem lett szétszedve)
Kuplung szett (lamellák nélkül)
Vízszivattyú
Blokk ház
Dugók
Hajtókarok
Tel.: 0630/9549090
Dehogy is, mentem volna motrozni, de szakadt az eső.
Ó a francba mért nem inkább dzzset szkíííít vettem
Tuti, hogy ittál
Én ugyanígy nézek ki, ha be vagyok nyalva. A bal szemem, nekem is kisebb
Köszönöm! Időközben kaptam egy másik ajánlatot is, mindkettővel holnap beszélek.. Ezt az érdit látni kell személyesen, mert se a léptetővillák "beégettsége", se a kapcsolókörmök kopása nem kivehető. De 10.000-ért mindenképpen ajándék. Köszi!
Én 2006-os évjárathoz első villákat nem találok...
Váltót valamelyik nap találtam, bár nem tudom melyik évjárat, meg zx6r.

Ez az
Aaa, dehogy
Emberek! A 2005/2006- os 636- bol 2 darabot gyartottak a vilagon vagy mi a picsa....?! Mert az, hogy julius vege ota nincs hozza egy kib***ott bontott valto, az mar "kicsit" idegtepo.

Ha barki barhonnan tud egy normalis bontott valtot hozza(eleg a ket fogaskerekes tengely, es a 3 leptetovilla) , az a valto aran felul kap 20 ezer forintot tolem szemelyesen!

Ebay, es hasonlok kizarva(habar ehhez meg ott sincs)...


Koszonom a segitsegeteket!

Barki barmi erdemlegeset tud, szoljon kerem!

R.
Mivan e ? mint egy jóllakatott óvodás vagy ittá aza baj
Hull a hó és fázik, motorbiciklis meg ázik
'13-as volt a 636 amit kipróbáltatok.