Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nekem megint oda a kipufogovezerles, letilt minden 3 km után. Szerintem erre az évre ennyi
Az enyém nyomatékosabb alacsony és közepes fordulaton és annyi.
1-2 lóval tud többet elvileg.
De egy hátsó lánckerék csere és a tiéd otthagyja az összes széria 600-ast.(gyárival is)szerintem.
Egyszer mentem egy 03-04 es 636 után nem bírt otthagyni vagy nem akart.
Na, nekem többek között ezért nem kellett ilyen hipi-szupi új, mindent elektronikával vezérlő motor.
Ragaszkodtam a karbishoz, mert ezen még látszik mitől megy. A mostaninál már csak a Carlo77-féle 636 lett volna jobb. De nem bántam meg, hogy nem 636 lett, imádom.
Szasztok!

Tud valaki '04 636-hoz fejidomtartó konzolt?
Ilyen korán kellsz? En még olyankor alszok.mek kerülök eggyet, nemsoka itt a tél
szia van polcon ha érdekel
Jajj, ismerem ezt a fajta barbárságot.
Tomnak a hetesen is le volt fűrészelve a gyári rendszámtartó, meg az indexek is.
Nem egyszerű ezekből gyárit beszerezni, mert sokan vagdossák...
Nekem szerencsére nincs vagdosva, és amíg nálam lesz a motor, nem is lesz.
Esetleg kérdezd meg KO.JO-t, hogy a bontott hatosról megvan-e még a rendszámtartó.
az enyém is tiltott már le.
Legalább ti halljátok ha valami nincsen rendben. Bezzeg az enyém mindjárt letil, oszt keresgélhetek
Sziasztok!

2003-2004 -es 636 Ninjához keresek kuplung bowdent.
Aki tud, kérem írjon!

Köszi
Sajna nincs,mert az előző tulaj szétfűrészelte az egészet
Majd egyszer megmutatom,hogy milyen munkát végzett. Érdmes megnézni!
Párom holnap hívja fel az okmányirodát és talán a héten már alakul valami.
Sajnos csak Ő lesz itthon,így neki kell intézkedni.
Nesze neked állítható tartó... Látod-látod, ezért sem érdemes rizikózni az ilyenekkel. Plusz annyira a hatóság sem díjazza.
Nincs meg a gyári rendszámtartód? Én nem félek, hogy elhagyom a rendszámot (kopp-kopp). És szép Kawasaki-s rendszámkeretem is van.
Jelentsd be a rendőrségen hogy elveszett nehogy a "becsületes megtaláló
használja a rendszámodat p.l.: gyorshalytásra,autó pályázásra,
Mert más rendszámot kapsz.A régit nem adják ki ùjra, mert ha valaki megtalálja a régi rendszámodat, és felrakja az õ motorjára, Te meg megkaptad mégegyszer ugyanazt, akkor lesz 2 motor ugyanolyan rendszámmal.
Ráadásul külföldön lakom és nem vagyok benne biztos,hogy ez intézhető egy maghatalmazással. De hétfőn felhívom őket és talán mondanak valami biztatót.
A forgalmit miért kell cserélni? A neten annyi infót találtam,hogy kb. 25 nap az átfutási idő. Mert 8 napig köröztetik és csak utána kezdődik el a folyamat. Nem bírom ki,hogy 1 hónapig ne motorozzak
Motoron más, mert cserélni kell rögtön a forgalmit is.
A rendszám 4500.- a forgalmi 6000.- a mûszaki matrica pedig 585 Ft.
Plusz az idõ, amit az okmányirodában töltesz.
Érdemes jónéhányszor végigjárni az ùtvonaladat a procedùra elõtt, hátha elõkerül.
autóról hagytam már el vagy 8 éve elsőt 8000 volt.
Tegnap sikeresen elhagytam a rendszámom, tartóval együtt
Tudja valaki,hogy mennyi az átfutási ideje a pótlásnak illetve mennyibe kerül?
Végre megvolt a lánccserém,erre az első utamon elhagytam a rendszámot
Jiááj nizéd máán a Jánnyt a Káwásákin de sukár-e dik mán.
Van német nyelvű "szerelős" bontott ábrákkal,mindenről.
Jó tudod
Vidíki tájszólás
Csak nem tudom melyik vidék.
Hali!

Közben leszedtem hozzá egy manualt és utánanéztem a nyitási értékeknek, úgyhogy rájöttem, hogy kb ezen a hőfokon kell működnie
Köszönöm a segítséget

Tudom, hogy direkt vóóóót.
Ha malyd feltalállyák az edobbhato motorot akkoor majd ellyőn a jo vílag.
Ha eromlík akor malyd elhalyincsuk oszt vészunkk eggy ujat.