Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De, nagyon egyenesen áll a motor. Én is sokszor félek, hogy eldõl , és van olyan is hogy adott helyen le se tudom támasztani. Olyankor vagy tologatom elõre-hátra, míg nem találok egy kis gödröt a sztendernek, vagy le se támasztom a gépet, ülök rajta, míg el nem indulunk. Azóta ilyen egyébként, mióta "leültettük" a motort. Erre nem gondoltunk, hogy gond lesz...
Már KO.JO-nál megérdeklõdtem, van elvileg sztender, -ha azóta el nem adta-, kövi fizuból mindenképp megveszem, aztán befaragjuk.
Szevasztok!
Tegnap hogy jártam...
Szegedről átmentunk a Kawa-val Soltvadkertre dèlután fagyizni. Semmi gond nem volt, a visszaindulásig. Amikor visszaindultunk volna teszem a gyújtást a motorra ès az meg sem nyekkent (mèg az lcd sem rajzolòdott ki, nemhogy a benzinpumpa..). Totál ideg...
Benzinkùtra el, ajánlottak egy kisöreget akinèl megmèrtük az akkut, ami 0 voltot produkált. Teszem hozzá drága spirálcellás 7.5 ah akksi volt Topin márkájú, miòta tèl òta megvettem a motort mèg tölteni sem kellett (kèt hèt után is indìtott).
Diagnozis generátor tölt (fi jelzi ha alacsony a töltès, hibajelzès nibcs), akksi kuka, szombat este). Telefonon...mindenki zárva, senki nem vette fel kivève egy szegedi akksist (Római). Le a kalappal előttük, katalogusból kinèztèk zselès 8 ah varta 11 ezerèrt. Kocsival elhozták nekünk, akksi be, indìt OK.
Este 11 te hazaèrtünk.
A sztorit csak elrettentèskèppen ìrtam, mert semmi előjel nèlkül halt be az akksi, nehogy ti is ìgy járjatok. Amùgy augusztusban turáztunk a mocival 700 km-t mèg jò, hogy nem akkor törtènt. Vagy esetleg menet közben. Amúgy bikázni is próbáltuk tegnap a motort, amint a bikasarut levettük motor leállt...
Üdv.
Viktor
Tegnap én is motoroztam egy kicsit.
Napsütés, jókedv, Tihany, 300km.....
A 6-os sokkal szebb, minden szögből...
Nem áll egy pöttyet egyenesen a bringa
Én félnék,hogy eldől kéne egy másik sztender amit lehetne faragni ,
Megjöttünk!
Ezt hagytátok ki:
, , ............. ......
re666
DENSO Hungary
Jól tetted!
Ha esetleg valamiért mégis kivet az ágy, akkor szívesen látunk. Nem tudom meddig maradunk, de lehet, hogy az ebédet is ott töltjük el. Majd meglátod.
Köszi az invitálást! Igazából elszámoltam magam, a hajnali 11 nekem nagyon korán van. :( Kárpótlásul voltam ma is fent, kihasználtam a jó időt! :)
Ezekkel a szeptemberi szabályokkal még nem vagyok tisztában. Mikor utoljára túrázni indultam, még elég volt egy "gyere már te is bammeg" felkiáltás, maximum a kék "ott leszek" gombra kellett rányomni. Furcsa, hogy már fényképes jelentkezés is kell! :D
De kitöltöttem az adatlapom, hogy átmenjek a szűrőn! :)
Meg én
Éljenek a kicsi pénzért sokat dolgozó emberek
Csere előtt :)
Melyik gyár Suzuki?
Amúgy nem olyan rossz, jó kerestem az biztos, csak marha drága. De gondolom tudod ha annyira szar lenne már leleptem volna.
Tudom tudom ... tegyek ellene bla bla bla .. de nincs háttér ez a baj gyerekek ,
Akkor csak én vagyok szerencsétlen,csóró itt , aki 8 őrában robotol egy gyárban az alamizsnájáért
Azé' Svájcban az sem rossz, nem?
Ausztriában is 900 Euró, akkor nálatok gondolom még több.
Az év első 2-3 hónapjában, én is munkanélküli vagyok mindig.
De én már rendesen várom
11-kor találkozunk fent a többiekkel, gyere nyugodtan, ha érzed. Ezt a sok zöldet úgyis megismered. Nem baj, hogy nem hetes, én sem hetessel megyek.
Kapcsolodja, kapcsolhatnal magadrol valami képet is, mert az adatlapodon nincs semmi
Így van melozattok, nekem már csak a segély jár
Én hegesztő vagyok robot hegesztőn dolgozom.
Be szabad kapcsolódni hozzátok? Rég jártam arra fent, és szívesen mennék. Igaz, nem hetessel, hanem hatossal! :)
Ne aggódj, én is sima melósként nyomom (burkoló) már 4 éve Ausztriában.
Kivettem egy kis lakást és itt tengetem a napjaimat.
Lényegesen kevesebbet dolgozom mint otthon, de sokkal többet keresek. Jól van ez így
Lessz kiskutyam