Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igenmindenkinek a saját a legszebb,
Az miért van hogy 180 egynéhány lónál még nem mértek többet egy zx10r nek sem.Az s1000rr pedig hozza a gyári adatokat?
Ezt hogy érted, mi fog beszarni?
Hülye gyerek kikapcsolt mindent rajta aztán lenyelezte a drágát az meg nem tolerálta állt kerékre szitálta a seggét és minden nyalánkság amit el lehet képzelni. Azt hitte a gyerek,hogy kamu az adatlap és ugy reagál mint a DL 650 (mert asszem az volt neki) és hát nem .De megúszta a 4.5 milla havi törlesztőt
A szépség relatív dolog kérlek ,
pl: jelen esetben az enyém a legszebb 6-os de mikor a 01-s volt akkor az volt a legszebb szóval mindenkinek magáé felé hajlik a szíve .
A 10. -el kapcsolatba egyet értünk a legdurvább a 04-05-s széria kinézet,teljesítmény minden egybe van ami kell DE nekem bejön a 06-07-s is ugyan az a blokk csak kicsit lájtosítva azaz emberbarát nem akar megölni az első 5 m-en mint a 04-05-s széria .
A 14-s 10.-s meg hát ja azért aza 209-Le nem hazudik volt szerencsém látni teszt napon,hogy aki májerkodik ,mert én tudok motorozni és kikapcsolok mindent blablabla aztán az csodálkozunk mikor úgy jár a bringa mint egy megbokrosodott csődör .
Cseppcsávónak tele is lett a bőrnaci rendesen .
A mostani 6/r 636,az előző 600-as úgy tudom tehát ha minden igaz amit vittetek az a legújabb.
Nekem nagyon nem jön be
A legszebb kawasaki az enyém (2000-2002)szériáson kívül a 2004-05 ös zx10r az nagyon jól néz ki!
Ha egyszer majd valamikor csere lesz akkor arra.
Vagy majd meglátjuk a H2-t vagy ....................
Szerintem az első szériás z a legszebb narancs vagy ZÖLD színben.
Csak szólok hogy ha beszarik akkor zsebbenyúlós lesz ám olyan 50e körül. Csak nehogy meglepődj majd.
Amúgy totál szetcsavaroztam, van benne egy nyomtatott áramkör, meg pár fogaskerék.
Ja, nem is hülyeség, pótgyertya ilyesmi
Nemhiszem, hogy hülyeséget írnál, de nekem fogalmam sincsen.
Az enyémbe nincs ilyen hál istennek amúgy én is azt csinálnám vele mint most te ... kiba..m a pi...ba
Legalább most lesz nagyobb helyed pakolni 2 pzs vel több elfér benne
Szétszedted ?

Tengely fogja vas darabot ? nem lehet ,hogy az inkább mágnes ami forgáskor a két végállásban érintkezik és zár valamit ?
Nem tudom ám csak tippelek én is aztán lehet hülyeséget is írok közben ,
Ja nem, kettő imbusz tartsa, amugy esetleg tudod mi funkciója van elektronikan lebegő vasdarabnak , az agyam eldobom

megértem én sem figyeltem volna semmire csak mehessek végre .De az a lényeg jól érezted magad a gépen és gondolom a napodat is feldobta sőt
Nem volt nehéz kiszedni mi ?
Emberbarátnak emberbarát, mert nem éreztem, hogy bármi olyannal próbálkozna alattam, ami ne lenne oda való. Az elektronikás részt nem tudom, mert nem értek annyira ezekhez.
Tavaly májusban mikor kipróbáltam a Zét, akkor még nem volt meg a hatos sem, és már 7 hónapja nem vezettem motort sem. Szóval nekem mindegy milyen volt, csak motorozhassak.
Az attól függ mennyi Zséd van
Gondolom a Z800 is emberbarát tele elektronikával vagy rosszul gondolom ?
Én a Z1000 SX-el kezdtem az is nagyon jó motor és szívesen elfogadnám aztán z1000 na ez az a motor ami igazán az állatkodásra van nincs elektronika csak a nyers erő aztán jött a 636 először azt hittem,hogy olyan mint az enyém picit jobb de nem sokkal jobb csak engem az a sok kütyü zavar benne persze nagyon jó ha van főleg esőben bekapcsolja az ember a kipörgés gátlót meg a többi bizbaszt aztán csak lötyög . De mivel az enyémben sincs sőt az előzőben sem volt és semmi bajom nem volt esőben sem ,mert tudom hogy húzzam a gázt így számomra elhanyagolható az elektronika pályán biztos nyerő lenne .
A 10.-st nem mertem kipróbálni olyan vadállatnak tűnt és elmondások alapján ill. amit láttam saját szememmel lehet jól tettem talán majd legközelebb.
őőőőőőőőő. Elbizonytalanodtam.
Lehet, hogy én a '13-asról beszélek? Úgy tűnik.
Mert mi idén nem voltunk a tesztnapon. Tavaly meg még nyilván nem volt '14-es 636... Akkor elnézést, keverem az éveket.
Szóval a '13-as 636 a jó gép. A legújabbról nem tudok nyilatkozni. Persze a legjobb az enyém, de ezt tartsuk titokban, mert még a végén ellopják.
Hát biztos jó hétvégétek lehetet.
Még jó ,hogy ilyen sz.r a gépem és kicsi képeket b.sz fel ide


Na ez így jobb
Asszem' igen.
Hát igen a 14-s 636 b...tt jó gép mondtam is a srácoknak ott,hogy ott hagynám az enyém és egy picit ha félre néznek akkor én el jönnék haza a 14-s el , .
De valamiért nem mentek bele csak tudnám,hogy miért

Teljesen kikapcsolt elektronikával pont nekem való ,mert egy állat ( mint lelkem mélyén én ) ha bekapcsoltam mindent akkor olyan érzésem volt mintha robogóznák csak közben váltogatok meg kuplungolok egyszóval nem hozott lázba .

Ő volt az amit Tom is próbált ?