Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem miért 12750-ig van a max. fordulat ... lehet velem van a baj rosseb tudja .
a piros 14500 jön
Szerintem a végsebességhez hozzá kell tenni,mert ha jól tudom,csak 12000-ig írja. Az enyém annál többet forog. De majd hazamegyek és megnézem pontosan. Most teloro vagyok.
Ezek az adatok hitelesnek tekinthetők?

Bazzeg, én 100 forintért vettem darabját.
Sikerult kicserelni sot meg a muszerfalat se kellett leszedni mert hozza tudtam ferni :) Autos boltba meg 80huf ert adtak izzot :D
Köszi!
Tán nekem is kéne?
Gearing Commander
Itt meg tudjátok nézni,hogy milyen áttétellel,mennyit forog, mennyi a vége, stb. A motor típusát állítsátok be!
őőő
Sétáltam a friss levegőn, jó volt
Te nem.
Viccet félretéve, nem tudom.
en?
Jól tudod.
haverok 50 köbös jawakon csinaltak, picivel jobban ment, aztan a ninja mit kezd vele nem tudom
2000-2002 zx6r a lánckeréknél veszi le a sebességet az úgy tudom.
ja a fogak szama mindegy, persze sokkal több vagy kevesebb nem lehet, az atmerö a lenyeg
nemtom skacok, de annyit halottam, hogy kisebb teljesitmenyü gepeken megszoktak csinalni, nagyobbat tesznek hatra, kisebbet meg elöre igy nagyobb sebesseget tud produkalni egy 50köbös masina, de hat ki tudja.
Nem 105 nél forog 5500at ?

Hát igy nemtudom megmondani a km óra egyenesen arányosan mér a fordulatszám mérővel mert arra van kötve sajnos nem a kerék fordulatszámát méri ezért mind 1 mien kereket teszel fel ugyananyit mér mint eddig csak a valós sebesség lesz jóval kisebb.
Pl gyáirval 6 ba padlón megy 270 et msotmeg nekem letilt 6 ba és 300 at ir ki ami valójában max 240 körül van.
De kérdésedre válaszolva kb 6400 at forog igy 100 nál ha 5500 nál forog 100 at gyárival.
de elvileg ezt a témát is kimerítettük , hogy ha nem gyári az áttétel akkor is ugyanannyit mutat az óra csak a valós sebesség lesz más . bocs hogy beleugatok ...
Gyárival 5000-et pörög kereken ...
Nekem csak 1 kis izzó nem világított, de az is bántotta a szemem. Pedig nem is mentem akkor még sötétben.
Nem tudom, hogy cseréltél-e már, és hogy tudod-e, hogy milyen izzó kell bele, de azért gyorsan töltöttem le egy képet, hogy ilyen kis "lábacskás" izzó kell. Itt a lábacska a lényeg, a típus, méret...stb nem.
Én úgy vettem izzót, hogy kivettem azt ami nem működik, elvittem a boltba, és mondtam, hogy ilyet kérek. Vettem tarcsiba is.
Köszi a gyors választ :) Majd délután nekiállok és megnézem mit tudok neki csinálni nem egy nagy feladat. Csak idegesítő hogy nem világít este a fordulatszámmérőm.
És így -1 +3 áttételezésnél neked mennyi a fordulatszámod 100km/h -nál? Mert a gyárival ugye 5500-at forog 100 km/h-nál.
Elég csak a plexit levenni, onnantól hozzáférsz a műszerfal tartó csavarokhoz. Lecsavarozod a műszerfalat egyben, aztán már tudod egy asztalon is csinálni. Ha nem sürgős, akkor fotókat is tudok küldeni a műveletről (bár annyira nem bonyolult), de azok csak az otthoni gépemen vannak meg.