Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Kiégett a műszerfalvilágításom. Le kell hogy bontsam az egesz elejet hogy hozza ferjek? Vagy valahogy meg lehet oldani anélkül is. Feleslegesen nem akarok kinlodni vele :D
Na fogyasztásra visszatérve soha ennyit még nem mértem csurig tőttve 14,57 litty 177,6 km-re, amiből 20km oda vezető, és további 10 km benzinkútig vezető, és 4 x 20 perces ETAP ringen, amiből minden alkalommal első két kör 130 as tempó alatti (6.-ban többnyire) , a többi meg viszonylag magas gázállások mellett...
Tehát ebből "hajtott" km igazából csak 100 km...
8,2 nem kevés, de ha nincs oda + vissza vezetés + bemelegítő körök, akkor nyeli a 10est... (de van amikor nem kár érte :)
Tehát simán kapkodja a 12-őt ha vki kiakasztott gázkarral megy autópályán :)
Nekem most előlre 1 foggal kiseb kerék hátra 3 al nagyobb lett téve de igy kurva jól megy

Igaz vége vagy 260
Nem sok.
Én is tervezem az áttételezést ha ez a láncom megadja magát ugyh valaki írhatna valami okosat hogy hogy a jó!
Egy V2-t ne hasonlíts egy sor4-hez semmi értelme....
Az én kawa er6-om egy tank benzinből kiment a világból meg vissza a 636 hoz képest
04 es kawasakit áttételezett már le valaki ?
ez az évjáratú kinek menyit eszik 6. 6.5 sok ? 130-200 között
havernek az sv 4.5 ből kijön ugyanijen tempóban, eszem megáll mikor tankol...
Nem szeretem a madarakat (sem), mert koszosak, büdösek, sok szemét van velük.
Gondolj bele, az éjszaka közepén nekiáll rikácsolni... Asszem' rövid időn belül megbolondulnék. Nem szeretem az állatokat...
Semmi gond. Galériák között is volt fent rólam kép, amiből egyértelmű lehetett volna a nemem, de töröltem őket, mert megtalált egy troll, aki nem tudott túllépni a helyzeten, hogy nem tetszem neki... Így már csak az adatlapra tudok képet tölteni, mert azt legalább nem lehet kommentelni.
Én is szeretnék majd egyszer egy madarat, de papagájt.
Oké, amúgy sorry, az adatlap képekre gondoltam
Ez tetszik. Kedves kawabiker-gsxr.
Nekem így esik kézre
Miért, a képen egy lány, meg egy fiú van?
Nem vagyok ornitológus, azt nem tudom eldönteni, hogy melyik a hím meg a tojó...
Egyébként, ha erre irányult a kérdés, akkor én nő vagyok.
Gyurgyalag te most a fotóról a lány vagy a fiú vagy?
Amúgy szándékosan nem jól írod mindig a nicknevem? Különösebben nem zavar, de feltűnt, hogy sosem jól írod.
GyurgyalAg... Tudod, szép, színes, cuki, kicsi madárka.
Pedig tök egyszerű. Húzni kell neki. Legyen 250 felett az óra 20 percig. Rögtön 12-15-öt fog enni.
Sajnos nem megfelelőek a kvalitásaid...
Kíváncsi vagyok a tegnapi fogyasztásomra. 185 kilométert mentünk, hárman, én voltam az utolsó. Előttem ketten konstans 130km/órával mentek, én meg a kanyarok előtt lassítgattam (nem megfelelő kvalitásaim okán), utána meg kergettem a többieket, hogy utolérjem őket. Este már nem volt erőm tankolni, így csak a legközelebbi töltésnél derül ki a fogyi.
Én már olvasztottam el dugót 2T,4T is
Viszont, mivel én sose tévedhetek ráfogtam az időjárásra, hogy rossz volt az oxigéntartalma a levegőnek XDDDDDDD
ez sajna nem megy, szegény a keverék mert a túrás emberke akié volt , keveset állíttatott. majd lelövöm milyen gyertya képem volt.
34 000km-nél került hozzám, olasz járgány, előttem járt szerelőnél, évente 2-3 x használtam pár évig, most lett rennnszám. szigorúan gyári kipufogó cső, így megmaradt a nyomaték, és belátható kereteken belül a fogyi. hiába szerelsz fel akármilyen csövet, a végfordulatnál erősebb lesz, de alul csak kapálódzik, és nem fog fényévekkel jobban menni.
arra értettem mérnök úr hogy még eccer sem volt szétszedve a karburátor sem állítgatva. a sárga festék ott virít a szinkron állítócsavaron, rugón, tehát alap állapotában ilyen a gyertyák képe.
Az 5litert gondolom kályhacsővel nézted, kitudja hány szeleped zár rendesen és, mint írtad most megy szinkronra.
Ha szinkron jó lesz javul a fogyi is, mert nem egymást fogják húzni a hengerek gyorsításkor, hanem egyszerre lépnek mint a friss katonatiszt.
Gondold végig ha 3hengernek motort kell gyorsítani és még egy lemaradt hwngert is húzni vagy ha 4 henger gyorsitja a motort és másra nincs dolga akkor melyik eset végez kevesebb munkát, kevesebb munkához meg kevesebb tüzelőanyag kell...