Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi múltkor györökre mentünk sátorozni a párommal. A kollégáim azt mondták,hogy úgysem tudunk elvinni mindent. Fogadtunk és megcsináltuk Az más kérdés,hogy úgy néztünk ki,mint a vándorcigányok Egyébként mi sem szeretünk sátorozni,de néha teszünk kivételt. Pár motoros út,meg a volt fesztivál alkalmával pl. Ha lesz valalmi összejövetel,akkor szólj azért. Fehérvár sincs messze,akár arra is gurulhatunk.
Nekem most egy Zeus-márkájú sisakom van és nem vicces hogy menet közben egy darázzsal kel hadakozni a sisakban .A bélése is kezd szétmenni már.(2 éves).Nagyon zajos is.
Hát ha valaha visszatérek az utcára oda majd valami túrásabb sisakot veszek. A Sharkom is jó volt....amíg meg nem fejeltem vele a járdaszegélyt.
Jobbára csak egésznapos autópályamenetnél zavaró...............azt meg szökőévente egyszer teszem................és már félsüket vagyok.
A HQ1-em hangosabb volt. A Lazer sisakom még hangosabb pedig az nehéz volt mint a sár. Az ráadásul úgy engedte be a rovarokat, hogy levegő nem jött velük!
Én minél könnyebb, minél szellősebb sisakot keresek mert a pályára nekem ezek a fő szempontok. Hallásproblémán nincsen legalább is az alkalmasságin átmentem.
Ha zavar a hangerő veszek füldugót.
A szélzaj viszont tűrőképesség és süketség függvénye tehát szubjektív.

De az akciós árát maximálisan megéri..............és jön az RS3.
Ó, de kár. Majd jövőre.
Igazság szerint, mi nem nagyon járunk más találkozókra, csak Kenesére. Utálunk sátorozni, egy évben maximum 1 vagy 2 éjszakát bírunk ki ilyen nomád körülmények között.
Meg szerencsére van segítségünk, akik mindig leviszik a cuccainkat kisteherrel, így nem kell a sátrat, hálózsákot, törölközőket...stb a hátunkon cipelni. Indulás előtt pont arról beszélgettünk, hogy ha ők nem segítenének nem is tudnánk, hogy cuccoljunk le.
Nekem is Marushin van. RS2. A legjobb sisakom ami eddig volt. Én is a Yamaha Worldben vettem. (92 helyett 65-ért). 1107g a patika mérlegen.
Fogalmam sincs tesó így vettem én meg nem nyúltam hozzá meg remélem soha nem is kell
Sajnos nem értem oda...Szombaton,egyenesen melóból motoroztam Magyarországra,kb 300 kilométerről. Így nem nagyon kívánta a testem, a további 150km-t. Azért remélem lesz még a közelben találkozó,megsasolnám a Te gépedet,meg Marcellét is

Ezek az alkalmi vételek már csak ilyenek. Színt sajnos nem lehet választani. Én is hófehér sisakot szerettem volna, mert az megy a ruhához, csizmához, de végül felete lett. A lényeg, hogy jó legyen, de soha ne kelljen élesben használni.
Közben visszaolvastam, hogy 40000 körül szántál sisakra Marushint nézted már 45000 től vannak YamahaWorld-ben és üvegszálas sisak. Télen jártam náluk voltak akciósan 25000-ért is 5*-os törésteszttel, valahol itt a sportmotoron is volt feltöltve egy házilagos, kalapácsos pancserteszt ott elég jól bírta a sisak a kiképzést.
Jó vagyok én Senkinek is. Lassan szépen összeáll a motoros öltözékem és lehet, hogy nem fog harmonizálni a motor színe a ruházattal és a sisak is kilóg a képből, viszont mindenből jó minőséget vettem és jó áron.
20 pénz? Ezt kár volt elárulni. Mondd gyorsan azt, hogy lemaradt egy nulla, akkor még talán menthetõ a történet, és Te leszel a valaki.

Nagyon szeretem, kényelmes de kellőképpen passzos 1250gr szélzaj sem elviselhetetlen, mondjuk csak egy öreg uvex kölcsönsisakhoz tudom hasonlítani, de az már 90-nél borzasztó zajos volt. Annyi hibája van, hogy nem akartam ennyire színeset és szerettem volna ha van benne egy kevés zöld, de miután egy nap alatt felpróbáltam vagy 40 sisakot és a fülem úgy össze volt törve a sok próbától mint egy birkózónak felhívtam a srácot, hogy megvan e még a sisak, mire mondja, hogy ideadja 20 pénzért téli áron akkor már az sem érdekelt, hogy aprilia felirat van a homlokán.
Valakit csak az gyõz meg.
Ja igen bocs
Ezt nyilván brumi7r-től kérdezed. A feleségem nem panaszkodott rá. De őt nem is érdekelte.
Ami olcsó az szar. Mondtad volna inkább, hogy 200e-ért vetted.
Kipróbáltam, rohadt nehéz.
Nem kezelem személyes ügyként, de dühít az ilyen "na, majd én tudom, hogy mitől volt az olyan olcsó" hozzászólás. Hidd el, hogy nem azért írtam, hogy mennyiért vettem, hogy meghallgassam az "ami olcsó az biztos szar" sztorikat. Tisztában vagyok vele, hogy kifutott darab, és hogy nem tegnapelőtt jött le a szalagról. De nem érdekel. Véleményem szerint attól, hogy legyen akár 5 éves is, még mindig jobb sisak, mint egy 40ezres.
Debrecenben az adrenalinmotorban egy Suomy-t és egy másik üzletben utassisaknak egy X-Lite-ot. Adrenalinmotoros srác elmondása szerint szokott sátrazni Kunmadarason is meg 1-2 motoros találkozón.
Csak azért mondom mert kunmadár neked nincs messze. Persze az alkalmi vétel szerencse dolga is mert 1db sisak 1 méret vagy jó, vagy nem.
A 7-es nekem is tetszik. Régi álmom volt ez a motor.
Honnan vetted a sisakokat.
Az a ZX-7R-hát az rohadt jól néz ki.