Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az olajnyomás dolog típushiba?
Nálam még nem volt gond a cserével bár az enyém 636-os.
Megvolt az átalakítás. Nagggyon jóóóó lett.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ugyan nem vagyok úr, de szívesen segítek egy tippel.
Elképzelhető, hogy légbuborék került az olajszűrőbe, azt nem tudja kidolgozni onnan az olajpumpa. Megoldás: lelazítod annyira az olajszűrőt, hogy kézzel tudd tekerni, aztán elindítod a motort, kicsit kitekered a szűrőt, megvárod, míg folyik az olaj, aztán visszatekered a szűrőt. Ezek után kell legyen olajnyomás is.
Típusbetegség.
Urak valaki megtudja mondani nekem hogy miért nem veszi fel az olajat a moci miután 1 hetet állt olaj nélkül mert le lett cserélve az olajteknő... előre is köszönöm
Szia!

Köszönöm szépen! Tanulgatom, megyek kenesére igen! :)
Ha minden igaz pénteken érkezem!

Üdv,
Marcell
Szia!
Elõször is gratulálok az ùj géphez!
Másrészt pedig látom, hogy még birkózol vele. nekem ma jött meg az állítható kutyacsont. ha érdekel, küldök egy linket. Holnap szereljük be, akkor minden kiderül. ha jössz Kenesére, akkor pedig élõben is megmutatom, ha érdekel.
El kell tüntetnem a majré csíkot az új gumiról mivel a közúton ez nem jön össze így marad a H.ring ,
én is remélem !
Hát remélem lesz
Na erre én is kíváncsi vagyok !
Kb. 1-1,5 hónapja írtam facebook-on a kawasaki magyarország üzenőfalára , de választ nem kaptam ...
Tud valaki valamit a Lime Party-ról
Zx6-r 98-00 bontott alkatrészei eladóak! 30/220-1196
Hello
Tudom beszéltünk már róla.
Mennyi a kocka jobbos balos is van?.
Van hozzá gyári kockám ha érdekel!

Anno ez még az én mocim volt!
Én is innen rendeltem de a kockás része nincs nekik
Értettem én elsőre is, nem kell duplázni.
Lépek, nem offolom szét a topikot, majd dumálunk.

Deee, mondta, hogy még ezen a héten meglesz.
Alig várom a jövő hétvégét. Lesz ám

Deee, mondta, hogy még ezen a héten meglesz.
Alig várom a jövő hétvégét. Lesz ám
Azt nem mondta melyik 7vége?
Jövő héten már...
Még nem.
De most amúgy is a Pillernél van a motor, karbitisztítás, karbiszinkron, szelephézag csekk, vezérműlánc csekk, és mivel 47e km van a motorban, ezer km múlva esedékes lenne a gyertyacsere, így azt is elintézi. A hét vége felé ígérte, hogy kész lesz, szóval addig még ráér megjönni a csomag.
Egyébként ez az eksön is fájni fog, úgy érzem.
Ne is mond rendeltem Steelhorse-nál eredetit de a fényező elb.-ta
a szint pedig előre kértem hogy ne ragassza fel ha nem sikerül jóra kikeverni. Igy a 35000 píznek gatya(nem barátilag váltunk el).
Megérkezett a csomag?
Matricát is lehet rendelni külön, eredeti gyárit. Nem olcsó, de még mindig olcsóbb, mint az egész idom. Egy árajánlatot megér.
Szép!
Ne add fel, nézegesd az aprót, fórumot, eBay-t... ha nem sürgős akkor előbb-utóbb biztosan találsz megfelelőt.