Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Meg van a megoldás, Szegeden van egy emberke aki kicseréli a belselyét 5000-ért!
Holnap ha lesz időm rakok fel fotót róla:))Hangtompitoval hasznàlom sokkal szolidabb a hangja de élvezet menni vele:)
Na, látom megvan az új dob.
Gyorsan fényképezzed le a hangját!
Bocs a helyesírási hiibakért .

Azért mert egy nyitott dob van fent a karbularadst nem kell változtatni sztem.
Ha teljel rendeszer lenne akkor ok .

De én nem ettek hozzá úgy mint F2Tom
Akár kérdéses is lehet.
Nekem pl ha meglenne a gyári dob, lehet, hogy meggondolnám, hogy azzal használom-e.
Bár, az sem mindegy, hogy mire van karburálva a gép.
Mindenesetre az enyémnek gyönyörű hangja van, szóval mégse kéne a gyári.
ez Kérdés ? szép hogy a sport dobbal :D amúgy nincs nagy hangja , szerintem a Hondámnak nagyobb hangja volt
Van egy új ha érdekel.... 70/6321-829
Köszi Brother! ;)
Van cuki eloxált olajbetöltőnyílás-sapkám. Piros. Nem kell?
Amúgy a gyári vagy a sport kéménnyel fogod használni?
Üdv mindenkinek.Sport dobot keresek a gépemre valaki tudna segíteni hol tudnék használtat vásárolni? ZX 6R 2005
Előre is köszönöm
Kösz várom a megoldást
Kicsit gáz! Amúgy nekem is pont ezt csinálja most, már öntöttem bele mindent! Nem is érdekelne ha nem lenne kormányzár, csak parklámpa ne világítson és kitudjam venni a kulcsot... Egy ismerősöm valami 30.000-es összeget említett... Nem tudom egy másik nem lenne jó bele? Valami sima ami csak gyújtást ad neki? Nagyon felidegesít, Lehet kötök egy billenőkapcsolót valami rejtett hejre és az adja a gyújtást direktbe, mert ilyen 50 ezreket nincs kedvem kicsapni csak erre!

De ha találok megoldást szólók! :)
Ez gáz radaj hallod .
Nekem azt csinálja mostanában,hogy gyújtásra simán megy viszont leállítani nem tudom ,mert nem fordul el. Viszont ha gyújtásról park lámpa felé fordítom a kulcsot és úgy vissza leállításra hirtelen akkor meg simán megy .
Öntöttem bele valami zár tisztítót hátha elkoszosodott és azért csinálja de semmi nem változott aztán öntöttem bele műszer olajat ami a varrógépekhez is kell de így sem változott semmi.
Pöttyet szomorú vagyok emiatt de akkor még szomorúbb leszek ha vennem kell egy másik komplett gyújtáskapcsolót ,mert az ha jól emlékszem súlyos pénz .
Simán leakartam állítani és el sem fordult ki sem jön! Nem volt eddig vele semmi gond! Nah de mindegy, kicserélem és akkor jó lesz! :)

Hogy sikerült?
Itt a topikban kawazsoltinak van mindig mindene , illetve én dnor-t szoktam még megkérdezni, ha kell valami.
hello! gyujtás kapcsoló kellene, benne maradta kulcs enm is fordul semerre! Szerintem összetört a közepe! Mi pénz egy ilyen?
Írtam priviben.
és szabad kérdezni , hogy Győrben ezt mennyiért árulták , illetve , hogy te mennyiért vetted a tied ?
Tudom, szinte az összes csavar kék. Egy vagyon lenne ezeket gyárira kicserélni.
Egyébként én is nézegettem ugyanezt a gépet, akkor még Győrben volt. Aztán már majdnem megvolt a pénz, még tanakodtam, és megláttam a hirdetését a mostaninak. Még aznap felhívtuk az embert, és asszem két napon belül mentünk is érte.
Szia!

Nekem van