Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor kattogjon
Ha egyszer bemelegedett utána nem volt gond a Castrollal sem csak 1 szer a tavaszi első indításkor.
Az enyémnek jobban bejön a Motul.
Állitólag a Motul a legjobb motorkerékpár olaj.
Szerintem is.
Üresből 1-be minden motor kattan még az újak is.
Az enyém fölfelé nem kattan lefelé néha,de ha gázfröccsel váltok vissza akkor visszafelé sem
Ugyesen vált, csak kattan, neked is?
Ha sokáig állt a motor (2 hét) először alig bírtam váltani szerintem nem szereti a kuplung a castrolt.
Ettől a castroltol? Pedig ezt direkt japán, meg persze más márkájú magasfordulatu négyütemű motorokra van
És a motor is csendesebb hideg indításkor.
A motul 5100 a legjobb szerintem!
Jobb lett a váltó,a kuplung. Az elött én is ugyanezt a castrolt használtam.
Az nem jó az enyémnek sokkal rosszabb lett a váltója!
Pontosan Castrol power 1 racing 4t
Hat eleg csunya fekete olajjal vettem, mindja lecsereltem castrolra, ami direkt 4 ütemű magas fordulatra van.
Váltottál más fajta olajra?
Kerültem egy laza száz kmt, megspanoltam a kupplung meg a gáz zsinórokat, minden frankó csak azt vettem eszre, hogy a sebvalto egyre hangosabb. Eddig az eggyest ha raktam N ből kattant, mostma a 2, 3as is. Ez normalis vagy csak én reagálom túl?
Már írtam a Fehérvár topikban.
Gyurgyalag

Kéne egy kis segítség
A problémám a bőr kabátom cipzárja tönkre ment egy fél órája nagy belváros nézés közepette ,hogy megnéztük anyukával ezt a magas röptű 20.-ai előzetest .
Aztán kicsit kellemetlen volt haza gurulni ilyen picit csípős időben ,

Nos ha jól tudom vagy inkább jól emlékszem akkor az Ady E. utcában mondtad a bőröst ugye ? ,

Köszi a segítséget
Köszönöm, hát megkérdezem őket hogy van-e rá lehetőség!
Igazából a red-baron nem olyan űber fasza hely ahogyan magukat igyekeznek beállítani.
Amikor motort akartam venni lett volna egy motor náluk a telefont nem vették fel,e-mail re nem válaszoltak úgyhogy mehetnek a francba.
Az jó,én is most értem haza egy 400 Km-es útról
Én úgy tudom foglalkoznak vele , legalábbis a törökbálintiba biztos , mert ott én is voltam ... de amúgy ha nem akkor úgy kell odavinni a motort , hogy nekik akarod eladni és akkor ingyen megcsinálják az állapotfelmérést , utána nem vagy köteles nekik eladni ... főleg hogy kb. negyed annyit adnak érte mint amennyit ér , ellenben hátomszor annyiért árulják mint amennyiért megveszik :D
Köszi, ma végre én is kerültem egy laza 20kmt, végre nem szaggat.
Mielõbbi jobbulást!
A pécsi red baron azt mondta hogy nem foglalkoznak ilyesmivel!
Az előző hozzászólóhoz csatlakoznék én is ... ha nem értesz hozzá úgy sem fogod észrevenni ha baja van ... Győrbe ott a Red Baron ők aztán az utolsó csavarig meg tudják mondani , hogy minden oké-e a motorral !
Vidd el a kiszemelt gépet agy olyan szervizbe ahol van ahol van mérőpad ott át is nézik neked a motort.Egy teljesítmény görbe sokat el árul a motor állapotáról.Amikor vettem a motort A Full-Gas-nál átnézték, padra tették kerültek vele (nem állat módjára) elmondták a véleményüket hogy mit kell javítani cserélni mindezt 10000ft-ba került.
Szerintem megérte,mert azóta 16000-km semmi baj sincs a motorral
(kopp-kopp )
Sziasztok Kiskalózok!

Nyilván észrevettétek, hogy egy ideje már nem vagyok aktív itt a fórumon. Sajnos mostanság nincs időm a motorozni így az utóbbi 2 évben 3000 km se került a gépbe, ezért a kihasználatlanság miatt eladnám. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekelne, kérlek jelezzetek.

És íme a gép:

link