Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi majd akkor megpróbálom kipuccantom én is. Nekem mondjuk nem annyira gáz mint a tied. olyan 10% ban csak. Hátha megszűnik ettől az akadás ha viszont nem akkor az embered akit találtál megoldja úgy is .

Azt nem tudod milyen oldó szerrel takarította ki ?
És a nevét ill. tel számát eltudnád küldeni ha nem vagyok pofátlan , , .
De előbb megvárnám ,hogy a tidet hogy csinálja meg
Alul fogja két imbusz az enyémet, illetve belül a műanyag dugó alatt avn két sima csavar. Kiszedtem belőlle azt a kettőt így lejött a vezeték, a másikat meg imbusszal leszedtem, így kijötta helyéről! Utánna a műanyag védőfület lepattintottam, és akét kis biztosító pöcköt összenyomtam és kijött a belselye! Nem volt bonyolul! :)
Az fasza akkor ha sikerül megcsinalnia. Inkább 5000 mint 50 e

Hogy sikerült levenni a korm.kiflirol? Mert ugye speckos csvarokkal van fent aminek letorik a feje ha ki akarod szedni. Te ezt hogy oldottad meg?

Kösz a beszámolót és a segítséget
ZX6-R 98-as bontott cuccok eladóak! hívj bátran minden nap reggeltől este 10-ig! 30/ 220-1196
Most ott tartok ,hogy a fickó szétkapta, kitakarította, megolajozta. Most jó, de azért nem csinálta meg mert keresnie kell hozzá tollat valamiből... Azt mondta párnap alatt megtalálja, 5 perc alatt kicseréli és megint vagy 10 évet kibír! Viszont az enyémnek átfordult a belseje, mivel belül a kis pöcköt, ami nem engedi átfordulni megette az idő! Emberke annyit mondott addig erőssen nyomjam be mielőtt elfordítom és minden használat előtt-után olajozzam addig is és kormányzárig ne tekerjem el! Ezt tudom neked is javasolni, takaritsd ki és még valameddig jólesz! Ha kész az enyém mondom hová küld a tiedet! Üdv!
Sziasztok.
Kérdéssel fordulok hozzátok.
Van egy 2005 636R Nínjám amibe 40.000km van.
A hiba jelensége amit ma vettem észre,hogy nagyon kint fog a kuplungom de csúszni még nem csúszik.
Meg ha sebességbe van a motor és nem jár csak behúzom a kuplungkart sokkal nehezebb tolni a motort mint idáig.
Most volt olaj cserés és mindig ugyan azt az olajat használom.
Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?
Mi lehet a baj?
Köszi.Üdv:Balázs
Kösz az infót .
És írd majd meg ha kész lesz
Köszönöm, úgy döntöttem, hogy mégsem ruházok be rá.
A mostani dobom "e" jeles, műbizonylatos, van hozzá tompító, semmi baja nincs, és gyönyörűen szól így is-úgy is. Csak állna ebben a dobban a pénz, valószínűleg soha nem raknám fel.
Vizsgára többször nem kell az NKH-hoz vinnem, máshol átmegy így is. Ha valamiért mégis nagyon kellene a gyári kémény, akkor a társaságban van egy '98-as hatos, arról kölcsön tudom kérni.
Szóval köszi még egyszer.
Màr késő nem kell màr egy harmadik dob,de rendes vagy vedd csak meg:)
Akkor hívd fel KO.JO.-t, én lemondok róla.
Mióta kutatok gyàri dob utàn istenem....feladom a keresést veszek egy sportdobot ,erre tessék
30/2201196! ha kell hívj fel és és mindent megbeszélünk! sajnos most itt kell hagynom a gépet kicsit!
Hibátlan csak kicsit koszos !
Várom, köszi!
15 percen belül küldöm a képet az emailodra ;)
Érdekel!
Tudnál a dobról nagy felbontású képeket küldeni az ímélemre, kérlek?
Csak, hogy lássam mit vennék. A kosz nem érdekel, csak horpadás, ilyesmi ne legyen.
Helyileg hol vagy? Hátha nem kell postázni.
bernadett.kovacs.1991@gmail.com

Köszi!
Szia! igen sérülés mentes! egy erős subickolás ráfér mert sokat állt! 10.000 FT postázni is tudom! ;)
Szia!
A gyári kémény sérülésmentes? Mennyit kérnél érte?
;)
Üdv mindenkinek ! :) Bontásra váró ZX6-R 98-as alkatrészei eladóak! érd.: 30/220-11 96!
Lehet meggazdagodnék.
Naná,hogy meghallgatom
Jelentkezned kéne az Ezo tv-be:))

Ha összefutunk, megmutatom élõben a MIVV-et, ha aktuális még.
Én lehet,hogy megyek
Ha már úgyis minden hétvégén Balatonon vagyok kis túlzással