Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sikerült.
nem engedi feltölteni a képeket! küldenél egy email címet?
miért nem tölti föl a képeket?
Csörögj majd hogy hova küldhetem ;)
Nekem mondod? Eléggé fájt átutalni az összeget a Tamásnak (ő fizette, mert neki van paypal-ja).
Nem áll szándékomban csopperesíteni a hatost, szóval nem süllyesztjük eszetlenül, csak amennyire feltétlenül szükséges. Maximum, ha nagyon megváltozna minden, akkor beejtjük az elejét is egy icipicit. Utcán -főleg olyan tempóban ahogy én megyek- nem hiszem, hogy érződni fog az a csekély geometriaváltozás, amit okozunk.
Megígérem, hogy óvatos leszek, és az is maradok.
Van ára a cuccnak, én inkább felszögeltem volna egy fakockát a csizmád talpára. Az a baj ezekkel ültető szettekkel, hogy megváltozik tőle a motor geometriája. Nehogy aztán egy dupla leszúrt rittberger legyen miatta Kakucson. Bár óvatos vagy, úgyhogy nem féltelek.

Ha ezt előbb mutatod, nem agyaltam volna annyit a dolgon.

Egyébként rendeltem egy állítható kutyacsontot. Baromira várom már, hogy megérkezzen. Be is szereljük gyorsan.
Csak nem...?
Semmi gond :) majd ha kell valami hívj bátran ;) ne érezd magad kellemetlenül emiatt! majd másnak kelleni fog!

Üdv!
Ég a pofám, de végül erre is nemet kell mondjak. Szóval köszönöm a lehetőséget, de mégsem kell az ülés.
Ülésátalakítás projekt lett volna, de jobb megoldást találtam.
Azért köszi. Ismét.
Sziasztok

Ha valakit érdekel esetleg egy vadiúj 170/60 ZR17 Dunlop Roadsmart gumi, ne tartsa magában.. :-)

mail: lucifer0820@freemail.hu
;)
Szia itt van az ülés ;)
Igen megvan még!@ csörögj ram az ár miatt! 30/220-1196
Az első megvan még! Tudom postázni ;) 30/220-1196 hivj az ár miatt
Rendszámtartó rész megvan még ? Nem akarom a gyárimat szétvágdosni!
Ülések már nincsenek meg?
Az első lehet, hogy érdekelne.
ZX6-R 98-as bontott alkatrészei eladók! 30/220-1196! hívj minden nap este 10-ig
Nem jött a gmailre semmi.Lefotóztam amit kértél de nincs időm gép elé ülni, és feltölteni:(Próbàld meg mégyegyszer.kisspt13@gmail.com
Írtam.
Hali Srácok van valakinek elfekvőbe egy olajteknője 2003 as 636 hoz!
Nagyon sürgős fontos lenne. Előre is köszi
Szia.Ha adol 1 email cìmet akkor oda elküldöm,mert telefonról vagyok.
A service manual szerint is van ott egy kis alátét. Vagyis a rajzon nekem csavarnak tûnik...
Szia!
Kukkants már be a motor alá, és nézd meg nekem légyszi, hogy van-e a tieden is a hátsó rugóstagnál egy közdarab?
Ma adtunk egy pofont a szarnak, mert lebontottuk a fél motort, hogy kiszedjük azt a hézagolót, amit már lentebb említettem, de aztán vissza is raktuk, mert ùgy láttuk, hogy kell az oda. Kiszedve nem ült fel rendesen a rugóstag a helyére. és amùgy is csak 6 miliméteres az a kis bigyó.
Szóval muti a tiedet légyszi.
Köszi!