Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtom, megéreztem...
miből jöttél rà? Jàr persze,de minden pékség bolondok hàza főleg ilyen falu helyen:(Pedig jól jönne màr a lazulàs.
Csak nem pék vagy?
Szabadság még a pékeknek is jár. Főleg, ha egy ilyen színvonalú motorostalálkozóra veszed ki a szabit. Én már máshová nem is megyek, csak Kenesére. Balatonpart, motorok, barátok, Blues Company, némi alkohol. Kell ennél több?
Ejjh jó lenne,de valoszìnű,hogy akkor én pont kenyeret sütök,hogy meglegyen a kenyérre és a benzinre való:((
Azért Kenesére jössz? Kíváncsi vagyok a fosodra élőben.
Gurulj el egyszer erre ,legalàbb làtod a sajàt szemeddel meg motorozol is egy jót
jaaaa hàt igen:)A vilàgvégén is van, meg kis picsa falu az egész
a Te adatlapodon olvasom: "körzetem (lakhely): Csorvás"
Baromira messze van. Persze nézőpont kérdése, de pl innen rohadt messze van.
Ezt most nem értem
Most nézem... Te a világ végén laksz. Ott már az éghajlat is biztos más.
Sziasztok.Valaki nem tud 2001 -es Ninjahoz gyàri markolatot?
Sziasztok,

Szeretnék megszabadulni egy gyári kawasaki kipufogótól. Azért került hozzám mert azt hittük jó lesz a Hondámra (nem tudtuk akkor még, hogy kawa) 95 mm lyukközép táv.
Ezekre jó!
KÖSZÖNÖM az infót NORBRADAR-nak!
Teljesen használható állapotban, 1-2 kisebb karcon kívül nincs hibája. Áron alul 18-ról indítok. rr88@hotmail.hu vagy harminc728753kettő
Kenese!
Kenesére ki jön?
Már csak 3 hét.
A motorom előző gazdája egy kanyarvadász lehetett...
Amikor megvettük rögtön feltűnt, hogy az eleje be van ejtve, kilógott a villákból 1-1 centi. Bántotta a szememet, hogy nem gyári, meg amúgy se vagyok nagy kanyargós (még ), szóval visszaemeltük, az egészet. Jól megsz*pattuk magamat. Nem vagyok valami magas, a 164 cm-es magasságommal nem ér le telitalppal mindkét lábam egyszerre. Persze ez nem feltétel, de jobban biztonságban érezném magam, ha nem csak a lábfejeim első harmada érne talajt, ha a motoron ülök.
Na, itt jön a csavar!
Képzeljétek, tegnap gurultunk egy rövidet az urammal. Én nyitottam a kaput, Tom hozta ki a motoromat, majd az övét is. Gyanús lett neki, hogy magasabban ül az enyémen, mint a sajátján (ZX-7R). Kipróbáltam az övét, és tényleg alacsonyabb, pedig az a motor egy hajó az enyémhez képest.
Elkezdtük nézegetni, hogy mi van, és észrevettük, hogy a hátsó rugóstagot egy közdarabbal emelték meg. Ezt a közdarabot eredetileg a következő, az A1P széria motorjaiba szerelték.
Szóval a jövőheti projekt kivarázsolni onnan azt a hézagolót. Hátha úgy már Nekem is jobb lesz.
Vitás kérdés eldöntve KELL.
Üdv Urak!
Jobbos tükör 3 pénz
Helló.
Segíthetne valaki eldönteni egy vitás kérdést.
A gyári 2000-2002-ig gyártott Kawasakiban található
GYÁRI sárga-fekete levegőszürőt kell-e olajozni.
Legyorsultam viszont kocsihoz kepest tenyleg jol lepett :D
Ne úgy értsd azért van neki hangja,de kerker dobnàl sokkal csendesebb.
Azért azt gondolom Te is tudod, hogy ha Te se hallod a hangját, akkor más sem.
Amùgy fura nekem az a tompító. Majd lefotózom az enyémet. Tök más.
Tompìtóval fogom nagyon bejön egyenlőre, hogy alig hallom a hangjàt mikor motrozok:)

Tompító nélkül sokkal jobban tetszik a hangja. Tompítóval használod majd, vagy anélkül?
És mi lett a vége?:)
Na raktam fel képet
Tegnapi 4kerekű veresnytárs