Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hiszem , mert az emelőszem is kék , a szelepsapka is kék , meg a dekni felfogató csavarok is meg még sokminden csavar kék :D majd inkább még teszek rá egy kék bukógombát is :D
valaki tud eladó hátsó ülést 2004-es kecskére?
Ugye azokat az eloxált kék csavarokat kicseréled majd?
itt-e néd-e
Én is idáig jutottam, hogy valahonnan régrõl.
Láttunk titeket mi is a városban.
de én hoztam el ! régi időkből ismerjük egymást de már nem tudom honnan !?!
Amit ki kell venni és feltenni a polcra dísznek
nagyon szèpen köszönöm:))
Csak nem Te hoztad el az Ivanicsból? Ma voltam bent náluk, kerestem is a gépet, de mondták, hogy pont tegnap vitték el.
Grat a géphez! Üdv köztünk.
Amùgy baromira ismerõs vagy nekem.
Ùùù basszus, hát nem elfelejtettem?!
Bocs, most gyorsan lefénykèpeztem.
Parancsolj:
Sziasztok

Nekem az lenne a problémám hogy a zx-6r em egy év állás után nem úgy működik ahogy kellene nehezen akart indulni be kellet tolni most indul önindítóval de ha nem adom rá a szívatót vagy nem húzom neki és visszaesik a fordulat egyből leáll alapjáraton nem megy meg a hangja sem olyan mint amilyen volt a gyertyákat megnéztem megtakaritottam azok tökéletesek friss benzin van benne valaki esetleg találkozott már ilyen problémával vagy esetleg tudja e hogy mi lehet a gond? én arra gondoltam hogy a karburátorban lehet valami eldugulva de azt még nem néztem meg. előre is köszönöm!
Kèső dèlutànròl volt szò te szèp lyàny Mondjuk azt nem ìrtad melyik nap
3000 ft-èrt tesznek bele kivehető hangtompìtòt
Múltkor azt írtad,hogy a Kerker után csendesebbre vágysz.
A Race dob tényleg csendesebb lesz?
Én is néztem azokat,szép kis kipuffokat gyártanak! (és nem baj ha hangos)
Üdv itt! Majd egy-két képet tehetnél fel róla.
Láttalak is délután a városban!
Ma hivatalosan is tag lettem :) 2001-es zx6r gyurgyalag motorjának ikertesója

Azért azt megnézném, hogy lefényképezed a hangját.
Mondjuk a vidin jobban àtjön majd a hang mint a kèpen:D
Mèg 2 hèt mire megjön ,de vàrom màr nagyon:)Nem csodàlom ,hogy rajongsz èrte,nekem màr 5 ève megvan ,ès mèg mindig imàdom.Mèg mindig ràmjön az a fajta bizsergès amit minden motoros ismer amikor kimegy ès elfordìtja a kulcsot:))
Majd dobj fel képet a hangjáról, kíváncsi vagyok.
Köszönöm szépen! Vigyázok rá nagyon, remélem mindig ilyen szép marad. Egy karbi tisztítás, karbiszinkron, szelephézag csekkolás azért ráférne, meglesz nemsokára remélem, aztán patika lesz a gép.
Egyébként már egészen kezdünk összeszokni is. Egyre jobban imádom.
Koszi szèpen örök hàla èrte ,neten egyszeruen lehetetlen meglelni:(A multkorira visszatèrve egy race dob mellett dontottem ,most rendeltem meg mar vàrom nagyon:)Amugy nagyon patika a kawad làtom azèrt te is vigyàzol rà ahogy kell:)
Bár, most nézem, hogy a kérdés csak a "srácoknak" szólt. Akkor nem küldök.
Tudom miről beszélsz. Munka után, valamikor késő délután csinálok képet, és feltöltöm neked.
jól van látom a képet nem szúrta be,mert png vagy mi a tököm,de remélem tudjátok miről beszélek:)Milyen benya meg hasonlók vannak feltüntetve a matricán.