Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy ha valaki a gyári matricázáshoz valami NAGYON-hasonlót azzal nagyon lekötelezne.
Amiket neten találtam azok nem nagyon hasonlítanak a gyárira.
A Kawasaki-tól is lehetne tán rendelni gyári új oldal idomot de 150000/ db-áron
Amúgy az idom jó ki van javítva- lefényezve de hát jóó vóóó na a gyári állabot
Én igazából bontott gyárit keresnék de az esély rá hogy találok
zéróhoz közelít.
Vedd meg az egész szettet. Akkor tuti egyformák lesznek a színek.
Idom + postaköltség +2.5% vám + 27% ÁFA.... így is megéri?

Nekem ugyan nincs személyes tapasztalatom az utángyártott idomokkal, de hallottam már egy-két érdekes dolgot. Értem ezalatt a hőre lágyuló és deformálódó idomokat és a nem megfelelő helyen lévő rögzítési pontokat.

Egy ügyes műanyagos, fényező és dekoros munkájában jobban megbíznék. Így a gyári idom is megmaradna.
Az, hogy "csúcs minőségű fényező munka", még nem garantálja, hogy ugyanolyan színű, mint a gyári. Csak azt, hogy nem pattog le a festés pl.
Naaaa találtam Eb.-on is
http://www.ebay.com/itm/Fairin...
Ha európából rendelsz valamit akkor nincs vám meg + költség csak ár+szálítás?
Bár azt irja hogy "csúcs minőségű fényező munka".
High Quality Paint Job
A legnagyobb gondom hogy mennyire gyári a színe.
Nem szeretnék sokszínű egyéniség lenni.
Az E-bay-en nem találtam bontottat és sehol máshol sem.
Pedig az lenne az igazi.
Köszi az infót.
Ami nekem kellene az 265dollár az 61000-ft,vagyis 196 ojró.
még egy kis + info:

22 EUR-ig vám és ÁFA mentes
150 EUR-ig vámmentes de ÁFA (27%) köteles
150-700 EUR-ig 2,5% átalány vámtétel és ÁFA köteles
700-1000 EUR-ig tarifa vámtétel vám és ÁFA köteles
1000 EUR felett vámokmánnyal (vámregisztrációs EORI számmal) tarifa vámtétel és ÁFA köteles
Nem csatolta a képet.
A termék alatt vannak vízszintesen kis színes logók, 6 db kedvezményre jogosító kis gombocska, alatta vannak lapfülek, ott kell kiválasztani a "How to order" fület. Én is onnan szedtem az infót.
Egyébként jó sokára jönne meg a cucc...
Szia!
Ugyan ez nem e-bay, de itt sem túl bonyolult a rendelés. A csatolt képen bejelöltem, hogy hol találod meg az útmutatót a rendeléshez. Nem nehéz, és ahogy nézem még csak paypal regisztráció sem szükséges, tudsz simán bankkártyával fizetni, ha erre alkalmas a kártyád.
Röviden tömören: 1. regisztrálsz az oldalra (kitöltesz minden infót, elérhetőséget, címet...stb.), 2. kosárba rakod a terméket, amit választottál, 3. rányomsz a paypal-os gombra a fizetéshez. 4. ha van paypal regisztrációd, akkor belépsz, és fizetsz, ha nincs, akkor kiválasztod az opciót, hogy hitelkártyával, vagy bankkártyával fizetnél. 5. ha hitel- vagy bankkártyával fizetsz, akkor bejelölöd, hogy milyen típusú a kártya (Visa, MasterCard...stb.) 6. Megadod a számlázási, a szállítási, és a fizetési adatokat, amiket kér, ekkor meglátod a végösszeget, és leadod a rendelést.
Aztán majd jön.
Vagy esetleg valaki aki járatos a témában?
Hello Gyurgyalag
Érdekelne ez a Paypal vásárlás mikéntje már nagyon régen vadászok
2002-es 636 idomokra most találtam de Amerikai az oldal szerintem.
TANÁCS?
http://www.motorcyclefairingsa...
helló ha esetleg valakit érdekel,Kawasaki zx6,zx636 ninja 03' 04' ,
Nem saját. Valahonnan, a netről loptam.
Kicsiben úgy nézett ki, mintha vigyorogna a kutya. Arról azt gondoltam, hogy milyen cuki lehet. Aztán mikor letöltöttem, és megnyitottam, meglepődtem, hogy mi ez a dög?!
Fokozatkijelzőhöz a jelet hol találom meg a motoron? ha valaki tudja segítsen!
Komoly ez a kép!
Ilyen nincs! Lefotozom a rendszamtartot es azt nem engedi de mast igen! Mi a picsaaaa :@
Na talan siker
De mar igen amint altom :)
Nekem nem