Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most miért szedte szét? Pedig gyorsan mondtam 4X egymás után.
összeesküvéselméletösszeesküvéselméletösszeesküvéselméletö
sszeesküvés elmélet
Ha én megmondom mennyiért vettem a két sisakomat elküldtök a .....-ba. Én is régi elfekvő készletes sisakot vettem, de semmi probléma nincs velük. Amitől féltem, hogy a párnázás nem fogja bírni mert a szivacs hajlamos elöregedni és elporlani, de eddig semmi gond nincs vele. Policarbonátból viszont én sem vennék öreg sisakot mert az hajlamos törni ha öreg.
Ki tudja valaki mondani gyorsan legalább 4x hogy:összeesküvés elmélet.
Harmadszor légy szíves ne írd le az összeesküvés elmélet kifejezést jó? Nem mondtam, hogy baja van ne add a számba. Csak azt, hogy azért ilyen olcsó mert öreg/régi/kifutott modell ahogy tetszik. Nem véletlenül adnak egy sisakot harmad áron. Ha csak nem zár be a bolt és adnak el mindent.
Valószínűleg több sisakot (5-et gyűröm) és több gumit pusztítottam el mint te. És többnyire használt gumit veszek szóval nem vagyok ellensége a saját pénztárcámnak.
Egyébként pedig kell személyes ügyként kezelni a dolgot.
Én is bennragadt új gumit vettem Michelin pilot pure 2ct 2010 gyártásúak.Semmi bajom velük.
És mégis mi baja lesz egy sisaknak, ami zárt térben, a sisakzsákjában várja, hogy eladásra kerüljön? Azt ne mondd már, hogy tönkremegy.
A gumijaimat januában vettem, egy pár pirelli dragon supercorsa-t. Az elsõ 2006-os, a hátsó 2004-es gyártásù. Puha mindegyik, mint a vaj. Tapadnak ahogy kell, és esõben sem csùszkáltak. Ha megfelelõen van egy gumi tárolva, akkor annak az ég világon semmi baja nem lesz. Nem baj, ha ezeket Te nem veszed meg, megveszi más, aki nem ismer ennyi összeesküvés-elméletet, és állapotot vesz, nem pedig évjáratot. Mint pl én.
Azért megmondom. Nem nem lopott. Csak valószínűleg 5-6 éves a sisak vagy még öregebb. Tudtam volna venni 20 000Ft-ért BT15-ös 0km gumit párba még se tettem mert 2007-es gyártású volt.
De azért használd egészséggel.
Itt van a hirdetõ összes hirdetése, akitõl vettem. Egy telefont megér, mert vannak elméletileg olyan sisakjai is, amik nincsenek fent a hirdetések között. Legalábbis mikor én kommunikáltam vele, akkor volt neki. Csörögj rá.
HONNAN?
Én igy ejtettem ki de úgy néztek rám mint egy fogyatékosra
Az első sisakom az első motorhoz (50-es) egy 30 ezres Nox márkájú csoda volt. (valami gyorsan kellett) 800 km-t mentem azzal a motorral összesen, de a sisak bélése eközben úgy kitágult, hogy mikor Tom mögé először felültem, a menetszéltől majdnem körbeforgott a fejemen. Az olcsóbb ebben az esetben sokkal drágább.

Ha új sisak kellene, szívesen vennék Arai-t, de tudtommal nem gyártott soha XXS-es méretű sisakot. Így nekem ugrik a történet.
Ja, egyébként nyugodt vagyok mint műnyúl az agárversenyen. Ilyenek miatt nem idegeskedek, sokkal inkább zavar, hogy füvet kellene nyírnom.
Látod Gyuri, ezért adtam be kereskedésbe. Semmi idegeskedés, semmi stressz, majd a Lipiék lerendezik.
Olvastam, köccc és természetesen igeeen!
Há' de na.
Látom, a Te idegeidet is kikezdik egyéb topikokban.
Írtam ímélt, majd nézd meg, ha lesz időd.
Erről van szó!
Két Araimból egyik 98as másik 2009es. Az öregebb most is komfortosabb és minőségibb állapotú, mint pár új szar....
98asban csusztam már 3X picit és a horzsolásnyomnál nem pereg tovább a lakk. Pár márka termékén sértetlen állpaotban is mállik le a lakk 5év után!
Az arcpárnák mai napig mind a kettőben illeszkednek a fejem formájához! Sok sisakban 2év után lóg az ember feje...

Lehetne még sorolni az érveket.

Év elején meg 3-5éve bent ragadt új Arai sisakok 50% akción mennek az Oázisban, úgy már nem vészes az ára!
Rileeeksz...
Nem hát! A kutyának sem kell egy XXS-es méretű sisak, csak Nekem.
Nem vagyok híve az olyan összeesküvés-elméleteknek, mint amit vázolsz nemsoká, úgyhogy kérlek, inkább ne is mondd el, hogy miért került ennyibe. Látatlanban, egyéb releváns információ hiányában meg pláne ne. Köszi!
Az se véletlenül kerül annyiba.
Én nemrég 45ezer forintért zsír új Shoei-t vettem. XR-1000-t.
Nem lehetetlen kifogni 1-1 beragadt darabot, csak szemfülesnek kell lenni, és le kell csapni a felkínálkozó lehetőségre.
Leginkább "hájécé"-nek. Igazán kétlem, hogy valaki angolul betűzné...
Egyébként a HJC-t hogy ejtik?
Én is afelé hajlok
A HJC-vel jó tapasztalataim vannak. Bár nekem HQ1 volt.
Új sisakot szeretnék a 2 közül valamelyiket.
Ennyiért inkább használt Arai.