Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo neked, mar en is mennek csak annyira faj a derekam
De mar gyogyul érzem
Győr motoros emberkétől kérnék segítséget illetve más is hozzászólhat.De szeretnék venni egy vasat,de mivel nincs nagy tapasztalatom a motorok terén ezért kérnék egy kis segítséget,hogy mit érdemes rajta átnézni jobban szemügyre venni.2001-es zx6r-ről volna szó.
Srácok! Képzeljétek, ma megvolt életem elsõ utasmotoroztatása.
Az uram gépe szerelõnél van, épp most kap állítható tû-szettet a nagyobb karbisor mellé, de annyira jó motoros idõ volt, hogy nem akartuk kihagyni az alkalmat. Pápára mentünk, odafele Tom, hazafele pedig én vezettem.
Most baromira büszke vagyok magamra. Bár elég hülyén nézhettünk ki... Tom átlátott a fejem felett.
Kősszi a segedelmet :) inkább felpróbálom mi előtt veszek v.mit is.

üdv.
8000 forint
Nem fizetős? Ingyé' van a műszaki? Oda én is el akarok menni!
Nem de nem fizetős, normális hely volt nézték a gumikat,fékeket, futóművet,ha valami nem oké ott nem megy át.
Mikor bejelentettem a motort a műszakira megmondták előre, hogy a gyári dob nélkül el se hozzam...
Gondolom Te nem az NKH-hoz vitted. Többet én se fogom , de márciusban muszáj volt.
Az enyém RACING! feliratú Finster dobbal vizsgázott.
Jujjj, találtam egy képet, itt gyári dob van a gépsárkányon. Egy napig volt rajta, mert mentünk az NKH-hoz műszakira.
Semmi gond. Így jó lesz.
Oké, sorry
Az árak alapján igen. De úgy tudom, hogy igen, ezek gyári, eredeti Kawasaki cuccok.
Más: használd már légyszi a "válasz erre" opciót, mikor valakinek írsz, mert néha így kibogozhatatlan, hogy kinek szánod a mondandód.
Hello
A motorral minden rendben lett?
Ez tenyleg jo oldal, el is küldik a cuccot rendesen, gondolom eredeti kawa, vagy nem?
Hello.
Ha megnézed itt a '97-es és itt a '98-as évjáratnak a cikkszámait, akkor láthatod, hogy nem ugyanazok. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem megy fel egyik a másikra, de gyárilag nem pontosan egyformák. Ha azok lennének, egyeznének a cikkszámok.
Javaslom ezt az oldalt, én is itt szoktam nézegetni, hogy mi egyezik, és mi nem.
Igy aruljak, de inkabb kerdezz meg mast is
Ami erdekes zx7r 96tol 2002 a könyök egyforma
A kipufogó könyök biztos mas, mert ha online rendeled lathatod nem mindegy milyen evjarat.a különbség meretekben van, de en csak igy gyorsan interneten nézelődtem
Sziasztok!

Rajtam maradt 2 db bontatlan légszűrő, márkatársaknak olcsón odaadom, a kettőt egyben még olcsóbban :)
Ha valakit érdekel küldjön email-t
Sziasztok!

Érdeklődnék nem-e tudná nekem valaki megmondani hogy 96-97 es hez való kipufogó rendszer jó lehet egy 98-99 es hez? vagy esetleg v.ki tudja miben különbözik a kettő ?

üdvözletem
:D jolvan nincs semmi gond ;) bármi kell fordulj hozzám bizalommal ;) üdv!
Tudom. Bár, mentségemre szóljon, hogy most nem mondtam vissza, csupán néhány hónapot halasztottam a megrendelést.
Tényleg köszi.
Jolvan! Nem rosszbol mondom de tőled mar megszoktam hogy visszamondod mindig :D nyugottan hívj ha bármi kell ;) szívesen segítek! Van zx6 hoz cucc böven! Szép napot :)
Na, átrágtam. Most egyelőre inkább eltankolom ezt az összeget, de ha ősszel/télen meglesz még, akkor vevő leszek rá. Akkor visszatérünk a témára. Köszi!
Egyébként az enyémnek semmi baja, csak mivel leültettük kicsit a gépet, nem is gondoltunk arra, hogy így annyival kevesebbet dől a motor, hogy bármilyen pici pukli miatt túl függőlegesen áll. Azt meg nem szeretném, hogy feldőljön, ezért szeretnék venni egy bontott sztendert, abból levágunk egy picit, hogy biztonságos legyen. A gyári, kókányolásmentest viszont mindenképp meg szeretném tartani.