Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az egy szó jutott eszembe róla
Rövid és lényegre törő.
Az egy kula.
Sziasztok!

2007-es NInjáról mi a vélemény?
Jaaaa, hogy a tiédben nincs hangtompító. Így már más.
Az enyémhez van, de nem azzal használom. Annyira állítólag nem egészséges. Egyébként tompítóval szinte teljesen olyan hangja van, mint gyári kéménnyel. dB killer nélkül viszont gyönyörű, és egyáltalán nem zavaró, pedig én nem szeretem az üvöltő dobokat. Nekem ilyenem van, és ilyen hangja van tompító nélkül. Csak ajánlani tudom.
Nekik vannak dobjaik hatosra. Nemrég még volt gyári dobjuk is, de ahogy nézem, az már nincs meg.
làttam olyan spordobot amiben van hangtompìtó,az enyémmel szarakodnak műszaki vizsgàn is.Feltenném én szìvesen a gyàrit ,ha lenne hozzà:)
Ha csendesre vágysz, akkor miért sportdobot keresel? Miért nem rakod fel a gyárit?
Annál halkabb és szebb hangja semmivel sem lesz. Sportdobbal meg pláne.
Na,az úgy nehéz eset lesz. Amúgy sem túl sok a választék...
az a helyzet,hogy inkàbb csendesebbre vàgyom:))
Én sem találtam emberi áron,aztán egy gixi dobot faragtam rá.
Hétvégén,motorostalin beneveztem hangnyomásra, 116 decibel lett Te meguntad a régit?
jajjj hànyszor jàrtam màr ìgy :D
sziasztok.Valakinek nincs esetleg eladó 3 csavaros E jelzèsű sportdobja 98-02-es zx6r-hez?
Köszönöm a választ.
kicsit más ezt a kifli mint nálam, sajnos.
Ujra köszönöm hogy felpostoltad a kepeket.
Jó motorozást.
Lehetséges hogy ez is benne van. Viszont most már jól működik és teszi a dolgát
nekem is csinált ilyet , elvittem szerelőhöz és össze vissza beszélt minden baromságot ! Aztán egészen addig csinálta amíg nem töltöttem rá egy kis v-power-t és kitisztult a rendszer , azután semmi baja nem volt . Valószínűleg szar minőségű benya volt benne ! Azóta inkább nem sajnálom a drágábbat beletölteni az a biztos ...
Nem a motorban volt a hiba hanem velem... Tartalékra kellett tennem nem gondoltam hogy így jelentkezik nála hogy elsőnek fulladozik gondolom hogy nem folyt már annyi benzin amennyi kellett.. Ma rátankoltam és semmi probléma nem volt vele hál istennek! UI: Egy hónapja van meg a gép szóval még ismerkedem a dolgaival :D Remélem ennél nagyobb baj nem lesz vele!
Azóta működik rendesen? Lehet, hogy a tápszivattyúd rendetlenkedik. Mi már jártunk így, időnként megállt, köhögött, nem kapott anyagot, mert már szét voltak kopva az AC pumpa pogácsái. Ebben ugyanis ilyen polaritásváltós szivattyú van, ami egy membránt lököd, tehát nem forgó jellegű, mint az injektorosokban. Előbb utóbb az érintkezők elfogynak és akkor megáll. Ki lehet kötni direktbe, ideiglenesen. Olyan 160-ig lehet vele menni, utána a légnyomás visszatolja a benzint a tankba . Én úgy készülök, ha menet közben megáll, ki tudjam iktatni, haza tudjak jönni. Egyszer már volt szerencsém ezt a műveletet egy ZX6R-en a Hringen megejteni, lábon jöttek a géppel haza. Lehet hozzá venni íbéjről felújítót, 7-8eft. Gyári AC nagyon drága. Egyik barátom használja ezt a felújított pumpát, működik.
2006-7-es ZX-10R nem sok van itt szerencsére.
jólakva nem motorozok, mert kaja után pihenni kell.
Sziasztok ma lerobbant alattam a kedves motorom . Annyi történt hogy mentem volna vele haza és elkezdett fulladozni, természetesen pont egy kocsi állt előttem és le kellett lassítanom és le is fulladt a motor. Gyors indítózás de semmi, maradt a tolás. Betoltam egy lidl parkolóba próbáltam volna indítani de nem akartam elkapni. A csapot tartalékra állítottam hozzáteszem félig volt a tankom. Gyors még körbe néztem hátha látok valami hibát ami miatt ezt csinálta de nem láttam semmi Kis várakozás utána beröffent és normálisan járt tette a dolgát. Valakinek csinált már ilyet a gép? Vagy csak bekapott valamit amitől ezt csinálta? Bocs a fogalmazási hibákért :)
Kawabiker_zxr olvasva a tanácsaidat. Csak annyit fűznék hozzá hogy ha motorozol akkor mindenképp csak étkezés előtt indulj útnak mert az minimum 0,3 deci/ 100km spórolás. És az is nagyon sok 50-60ekm alatt.
hello.ahogy látod a képen is.26 cm kb.a befogatás a telora meg durván 4 cm.még nem tudtam leszedni.de ha kb jok a méretek lebontom.
hello.délután lebontom.lefényképezem és küldök rola képet