Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Carlo77
Egyébként az enyémen is van benzincsap,és mikuni a gyári karburátora.
A motorrevü hülyeséget írt.
Nézd meg hogy nincs e eldugulva a tank szellőző,vagy a üzem anyag szűrő.
A tavasszal vettem rá.
Sziasztok,
elöször is üdw tok uj vagyok itt es van egy kis problemam.
kb.1.5 honapja ninja zx-6r tulajdonos vagyok, ja 2005ös.
az a gond vele hogy mikor megyek vele, persze tök normalisan nem pörgetem ezerrel akkor elkezd szaggatni es letilt, akkor varnom kell minimum fel orat es ujra el tudok vele menni 6km-t.
az olaj+filter uj,levegöfiltert is csereltem, meg a gyujtogyergyak is vadi ujjak. Tanacstalan vagyok mert mar harmadszor csinalta meg.
Lehet az a baj hogy pl. 3mas sebbesegbe van es picivel alapjarat felett megyek vele sokat 50nel?jobb neki ha 2be 6-7pörög es ugy megyek 50et,vegül is magasfordulatu motor jobb ha pörög?
Ha tudtok segitsetek legyszi,megis mit kene megbütykölni.
Köszi
Hai, kicsit az esélytelenek nyugalmával, de mégis kérdezném, hogy mivel III. -jára törik el a HYPERPRO kormányteló csak! a vázhoz rögzítő konzolja(része), tud-e valaki ebben segíteni, vagy ennek újralegyártásában, esetleg PEST (környék) -i ALU -hegesztő ismerős, vagy céggel kapcsolatban (gyors határidővel)... Vielen Dank im Voraus!
Jaaaaaa. Kivéve a dobot. De csak mert ennek szép hangja van. A gyári meg mér ráadásul nem is olyan szép.
Meg van 40 es gyàri hàtsó lànckerekem is ,ha kell ingyé
Akkor azt a dobot sürgősen el kell velem cserélned ,adok helyette egy gyàrit ne szúrja a szemed
Nekem köszönöm nem, gyári fétisem van. Semmi nem kell, ami nem gyári.
Ha màr itt tartunk egy fasza kis sàrvédő a kawàra ,hogy még szebb legyen nem érdekel?:)vagy neked Carlo77?
Na igen igazad van,akartam ìrni én is csak pont melóztam ,meg kerestem az àllam a földön ,hogy miket ìrt az a retardàlt,mert jó legyen véleménye,de ez akkor is nonszensz főleg úgy hogy .....na mindegy hagyjuk vannak ilyenek sajnos,pedig tényleg nagyon jó képek!Sebaj én abban a szerencsés helyzetben vagyok ahogy ìrtad is,hogy fészbúkon bàrmikor megtudom nézni
Nem kell foglalkozni az ilyen emberkékkel.
A képeket sem kellett volna levenni.
Az a baj a nettel hogy minden hülye hozzáférhet.
De sajnos ez van
Igen.
Nem viselem az ilyen jellegű megnyilvánulásokat a szépséges képeim alatt. Amíg az oldalon moderálás nélkül, arctalanul, névtelenül írogathatnak, az ilyen hányatott sorsú, unatkozó, irigy (több jelzőt is tudnék, gondoljátok ide) egyének, addig én nem gazdagítom tovább az oldal galériáit. Persze véleménye mindenkinek lehet, de mindennek van határa.
Te viszont abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy láthatod ezeket a képeket fészbúkon.
Jól làtom,hogy leszedted azokat a jó kis képeket a kis gyökér miatt?
Köszi a tegnapi hozzászólást.
Lenne még mit mondanom a témáról, de nem teszem.
Te sem jártál jól azzal a 230 kg-os döggel .
Egyszer a régi ninját áttoltam egyik faluból a másikba... Durva dolgok ezek... :D
dehogy!:)Csak ezt a két dolgot szeretném elpasszolni:)
Eladod a Kawát?
1 megánál kevesebb így sikerült
miért nem rakja fel a képet?
Hali srácok!Valakit ha érdekel a képen látható KERKER dob,és sárvédő 98-02-es zx6r-hez az szóljon! tel/06303648921 A dob hangjáról találtok vidit az adatlapomon.