Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig en is kivancsi vagyok.

Te most akkor mar zoocsseggel nyomulsz?
e-mail-en megírom , nam akarok itt jaszkarizni...
orulok
mennyinel tartaszt most?
Szia Norbi!

Jó lett a tárcsa , már megint gyorsultam egy kicsit... Lehet hogy könnyebb anyagból van mint a régi...
Sziasztok! Szeretném kérdezni hogy Zx-10R Üléspúpját fel lehet-e rakni Zx-6R-e? Köszönettel!
Mert akkor jöttél mikor mentem kajálni a sok melótól megéhezik az ember ám ,
Köszi! A napokban felkereslek... Üdv
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok!
2008-as kawa 600asra valaki nem tud eredeti fejidomot, és a hozzá tartozó műanyagokat, alkatrészeket? Az eleje teljesen törött, csak a kmóra van meg. Ismerőstől, vagy bárhonnan aki tud, azt megköszönném. Pályaidom is érdekel! Köszi!
Hello,
Nagyon köszi a gyors segítséget!
Hello,
nem vennék rá mérget, de talán CANDY LIGHTNING BLUE volt a neve a 2003as kéknek. Az alábbi linken megtalálod a színkódot.

http://www.motorradlack.de/wp-...
sziasztok,

van elado jobb es baloldali labtarto konzolom 2005-06 636-hoz. jo 2007-08-as 6R-hez is, csak le kell fujni feketere... van hozza taposo is
ami azt illeti téged is még csak a kajáldában láttalak
Hello! Valaki megtudná mondani nekem a 2003-as 636-os KÉK színnek a színkódját? Fontos és nagyon sürgős lenne! Kösszi!
A mondat második része vicces egy picit , , ,

Sajnos nem tudok már felfedező körútra menni mint régen külső okok miatt főleg délelőtt.
Űűűű... pedig láttalak... azt hittem... bizony tényleg jó szar napom volt. meg egy hányós szmájli
Dehigy tudod... még eccese talátá meg
Amúgy...kurva jooo...hasznos...csak ajánlani tudom ha fejlődni szeretnél
Engem ma tuti nem láttál Kakucson...dolgoztam egész nap.
Bezony! Láttalak ma is kakucson, csak a pacsi elmaradt mert összetűzésbe keveredtem a helyi erőkkel.
basszus ekkora loser vagyok bocsánat elírtam a nevét
Chrobák Jánosnak .
Jó volt amúgy ?
Írj már valamit bakker ne legyé irigy ,mert tudom hol dolgozol ne feledd , , .
Igen láttam azt a csúnya kopasz fiút Csóbrák úr mögött a leghátsóra gondoltam , ,
Köszönöm MrGo636 esetleg nem mondta hogy mi lehet a problémája?
Köszönöm.
Szerintem nem csak a legjobb, a legszebb is!